امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۸
رئیس مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه کردستان اعلام کرد:

انتخابات هیئت مدیره کارشناسان رسمی قوه قضاییه برگزار می‌شود

ایسنا/کردستان رئیس مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه کردستان از انتخابات مرکز در روز شنبه مورخ ١۲ بهمن ماه سال جاری خبر داد.
انتخابات هیئت مدیره کارشناسان رسمی قوه قضاییه برگزار می‌شود
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۴ |
کد خبر : ۹۶۱۳ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علی حسن‌زاده، با اشاره به برگزاری سومین دوره انتخابات مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه استان کردستان اظهار کرد: ١۸ نفر برای انتخابات هیئت مدیره در سراسر استان ثبت نام کرده‌اند که ۵ نفر به عنوان اعضای هیئت مدیره و ۲ نفر به عنوان بازرس مرکز انتخاب می‌شوند.

وی با بیان اینکه هدف مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه برگزاری انتخابات جامع، کامل و شفاف است، افزود: انتخابات این مرکز روز شنبه ١۲ بهمن ماه و برای اولین بار به صورت الکترونیک در سراسر استان کردستان برگزار می‌شود.

رئیس مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه استان کردستان تصریح کرد: این مرکز از بدنه قوه قضاییه است که در ١۷ رشته شامل آب و معادن، پزشکی، کشاورزی و غیره به ادارات و قوه قضاییه مشاوره می‌دهد.

وی عنوان کرد: به منظور احقاق حقوق مردم، قضات برای بررسی دقیق و شفاف در موضوعات تخصصی از مشاورین مرکز کارشناسان استفاده می‌کنند.

حسن‌زاده در پایان با بیان اینکه در قانون سوم توسعه، ماده ١۸۷ تاسیس این مرکز مدون شده است یادآور شد: مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه کردستان در سال ۸۲ در استان تاسیس شد و اکنون بیش از ۲۵۰ کارشناس رسمی در رشته‌های مختلف در سطح استان دارد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید