امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۱

دختر مهرعلیزاده به عنوان «دبیر شورای راهبردی گردشگری سلامت منطقه آزاد کیش» منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، «سعیده مهرعلیزاده» به‌ عنوان «دبیر شورای راهبردی گردشگری سلامت منطقه آزاد کیش» منصوب شد.
دختر مهرعلیزاده به عنوان  «دبیر شورای راهبردی گردشگری سلامت منطقه آزاد کیش» منصوب شد
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۸ |
کد خبر : ۸۵۷۴ |
اقتصادی
 

به‌گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی سعیده مهرعلیزاده دختر محسن مهرعلیزاده معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات و رئیس سازمان تربیت بدنی را به‌ عنوان دبیر شورای راهبردی گردشگری سلامت منطقه آزاد کیش منصوب کرد. 

این انتصاب در حالی است که یک ماه پیش نیز حکم مشاوری حمید رضا عارف فرزند معاون اول دولت اصلاحات در منطقه آزاد کیش خبری شد. انتشار خبر انتصاب عارف، منجر به واکنش گسترده در فضای مجازی و رسانه ملی شده بود تا جایی که به درگیری توئیتری علی ضیا (مجری مشهور) و منطقه آزاد کیش انجامید.

پدر سعیده مهرعلیزاده از سال ۹۲ عضو هیئت مدیره منطقه آزاد کیش بوده و در همان سالهای اول نیز دخترش در منطقه آزاد کیش مشغول به کار شده است.

سعیده مهرعلیزاده در حال حاضر رئیس اداره توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش است. گفته می شود وی متولد خرداد ۶۶ بوده و از یکی از دانشگاه‌های مالزی در رشته طراحی دوخت و مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل شده است. وی هم‌اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی در پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه تهران است.

 

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید