امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۲

انتصاب ۲ معاون سازمان تامین اجتماعی

با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، معاونان بیمه‌ای و اداری و مالی این سازمان منصوب شدند.
انتصاب ۲ معاون سازمان تامین اجتماعی
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۱ |
کد خبر : ۸۵۳۹ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، بر اساس این احکام، "هادی زبده شیرکوهی" به سمت معاون اداری و مالی و "مهرداد قریب" به عنوان معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند.


در بخشی از این احکام آمده است:
امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول وسیاست های نظام جامع تامین اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش کنید.
از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسالت می نمایم».

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، هادی زبده شیرکوهی نیز که به سمت معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی منصوب شده است پیش از این شهردار منطقه ۱۶تهران بوده و همچنین دارای سوابق و تجارب مختلف در حوزه اداری و مالی است.


مهرداد قریب معاون بیمه‌ای جدید سازمان تامین اجتماعی نیز پیش از این مدیر کل وصول حق بیمه این سازمان بوده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید