امروز : جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۱

ترکان، رجبی، قربانجانی نامزدی در فهرست چهره سال صنعت ساختمان را تکذیب کردند

روابط‌عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در اطلاعیه‌ای، از حضور اکبر ترکان، رئیس سابق این سازمان، فرج الله رجبی رئیس آن سازمان و همچنین حضور حسن قربانخانی رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران را در نظرسنجی انتخاب چهره سال صنعت ساختمان تکذیب کرد.
ترکان، رجبی، قربانجانی نامزدی در فهرست چهره سال صنعت ساختمان را تکذیب کردند
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۳ |
کد خبر : ۸۴۹ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، در این بیانیه ها آمده است

 

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، در پی برگزاری "نظر سنجی انتخاب چهره سال صنعت ساختمان" روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اطلاعيه‌ای مبنی بر تکذیب نامزدی حسن قربانخانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در نظرسنجی انتخاب چهره سال منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به برگزاری نظر سنجی انتخاب چهره سال صنعت ساختمان، به اطلاع کليه اعضای محترم سازمان، فعالان صنعت ساختمان و شهروندان گرانقدر می‌رساند که نامزدی جناب آقای مهندس قربانخانی رياست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در اين نظرسنجی تکذيب می‌شود. همچنين به دليل عدم اطلاع رسانی در خصوص معيارها، نحوه انجام و صحت عملکرد اين نظرسنجی، اساس برگزاری آن مورد تامل بيشتر است.

همچنين ادعای هرگونه همکاری اين سازمان در برگزاری نظرسنجی ياد شده نيز قطعا رد می‌شود.

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، در پی انتخاب چهره سال صنعت ساختمان، فرج الله رجبی رئیس اين سازمان اعلام کرد که در نامزدی انتخاب چهره صنعت ساختمان شرکت نکرده است.

در اطلاعیه روابط عمومی این سازمان آمده است: با توجه به تبلیغات و خبر رسانی در رسانه‌ها و فضای مجازی برای انتخاب چهره برتر صنعت ساختمان در سال ۱۳۹۵، به اطلاع می رساند، مهندس فرج الله رجبی، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، کاندیدای حضور در این نظر سنجی نیست و شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، هیچ گونه همکاری و مداخله‌ای در برگزاری این نظر سنجی ندارد.

به نقل از پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، اکبر ترکان رییس سابق سازمان نظام مهندسی ساختمان (شورای مرکزی) در پی برگزاری نظرسنجی انتخاب چهره سال صنعت ساختمان درج شده در پایگاه خبری صما اعلام کرد: هیچ گاه داوطلب قرار گرفتن در این فهرست نبوده‌ام و درخواست اینجانب از برگزارکنندگان این نظر سنجی این است که نام مرا از این فهرست خارج کنند.

روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی همچون گذشته تاکید می کند رسانه ها قبل از انتشار اخبار یا نظرسنجی های این چنینی از طریق راه های ارتباطی هم چون پايگاه خبري دبيرخانه شورايعالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي؛ صفحه اختصاصي اکبر ترکان در اينستاگرام و يا از طريق رسانه هاي معتبر رسمي از صحت مطالب اطمینان حاصل کنند.

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید