امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸

مناظره های انتخاباتی از امشب بر روی آنتن شبکه

با توجه به نزدیک شدن به دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران در ۲۹ اردیبهشت ۹۶، ویژه‌برنامه مناظره از امشب (۱۴ فروردین‌ماه) به صورت زنده راهی آنتن شبکه یک سیما می‌شود.
مناظره های انتخاباتی از امشب بر روی آنتن شبکه
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۳ |
کد خبر : ۸۲۰ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات،  از روابط عمومی شبکه یک سیما، به گفته محسن رفیعی (تهیه‌کننده برنامه «مناظره») پخش این برنامه از دوشنبه ‌(۱۴ فروردین‌ماه) آغاز می‌شود و تا هفتم اردیبهشت، یعنی یک روز قبل از شروع تبلیغات رسمی نامزدهای ریاست جمهوری، ادامه خواهد داشت.

او با بیان اینکه اجرای این برنامه بر عهده مرتضی حیدری خواهد بود، اظهار کرد: برنامه «مناظره» هر شب حوالی ساعت ۲۰ و پیرامون موضوعات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی روز پخش می‌شود و مدت هر برنامه ۳۵ دقیقه خواهد بود. همچنین مهمانان هر شب برنامه ترکیبی از حامیان و منتقدان دولت و صاحب‌نظران مختلف خواهند بود.

این تهیه‌کننده با اشاره به نخستین قسمت از برنامه «مناظره» که قرار است امشب راهی آنتن شود، گفت: در نخستین قسمت از برنامه مرتضی عزتی (کارشناس اقتصاد کلان و حامی دولت) و محمد کهن‌دل (کارشناس اقتصادی و منتقد دولت) به شبکه یک می‌آیند تا درباره اقتصاد پس از تحریم و سیاست‌های عبور از رکود مناظره کنند.

عملکرد اشتغال‌زایی دولت، رشد اقتصادی، عملکرد نظام بانکی، پزشک خانواده، آلودگی هوای کلان‌شهرها، شفافیت در هزینه‌های انتخاباتی، مشکل ریزگردها، ازدواج جوانان، دستمزد کارگران، قاچاق، جرم سیاسی، وام خرید و ساخت مسکن، سرنوشت مسکن مهر و مسکن اجتماعی، خرید هواپیما، کم آبی و خشکسالی، مبارزه با فساد ، اعتیاد و طلاق، حاشیه‌نشینی، اصل ۴۴ و سرنوشت توزیع بنزین با کارت سوخت از جمله محورهای اصلی مناظره حامیان و منتقدان دولت در ویژه برنامه «مناظره» شبکه یک خواهد بود.

بنابراین گزارش، ویژه‌برنامه انتخاباتی «مناظره» به تهیه‌کنندگی محسن رفیعی و اجرای مرتضی حیدری کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که از یکشنبه تا پنجشنبه هر شب حوالی ساعت ۲۰ به مدت تقریبی ۳۵ دقیقه و به صورت زنده به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید