امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۵

بررسی سهمیه‌بندی بنزین در کمیسیون انرژی مجلس با حضور زنگنه

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی مصوبه دولت درباره سهمیه‌بندی بنزین در این کمیسیون با حضور وزیر نفت خبر داد.
بررسی سهمیه‌بندی بنزین در کمیسیون انرژی مجلس با حضور زنگنه
شنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۷ |
کد خبر : ۷۵۲۲ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، از بررسی مصوبه دولت مبنی بر سهمیه‌بندی سوخت در این کمیسیون خبر داد و گفت: بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت هفته جاری با حضور در کمیسیون درباره این تصمیم دولت توضیحاتی ارائه خواهد کرد.

وی ادامه داد: گویا بحث افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین منتفی شده است، البته در جلسه‌ای که با وزیر نفت خواهیم داشت این موضوع را نیز از وی سؤال خواهیم کرد "منتفی شدن این موضوع تا چه‌زمانی است؟".

نماینده ایذه در مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی سهمیه‌بندی و یا افزایش قیمت بنزین به‌صلاح کشور نیست، افزود: اگر این اتفاق رخ دهد قطعاً به اقتصاد معیوب کشور شوک اساسی وارد می‌کند و تأثیر جدی بر قیمت بقیه اقلام می‌گذارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر اینکه افزایش قیمت حامل‌‌های انرژی باعث رکود و افزایش تورم می‌شود، اظهار داشت: متأسفانه در چند سال اخیر گاهی دست به‌روی قیمت بنزین که بخشی از اقتصاد کشور است، گذاشته می‌شود و درباره آن تصمیمات غلط تکراری گرفته می‌شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید