امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۰

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برگزار می شود

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس گفت: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه قرار دارد ، با حضورنهادهای بین المللی دوم اردیبهشت امسال در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود.
دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برگزار می شود
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۸ |
کد خبر : ۷۳۵۱ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، یاسر فلاح اظهار داشت: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه(فاینکس ۲۰۱۹) از دوم تا پنجم اردیبهشت با حضور بیش از 320 شرکت و نهاد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

فلاح  در این خصوص ادامه داد: این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۱۶ هزار متر مربع و در هشت سالن نمایشگاهی و فضای باز نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در آن جدیدترین برنامه ها و خدمات خود را عرضه خواهند کرد.

وی با بیان اینکه تا این لحظه در بخش بیمه ای 23 شرکت بیمه ای به همراه بیمه مرکزی در نمایشگاه حضور دارند، در بخش بانکی هم دوازده بانک در این نمایشگاه شرکت کرده اند و قریب به 100 مجموعه از بازار سرمایه که شامل شرکت های کارگزاری، ارکان بورس که شرکت های تابعه سازمان بورس هستند که از آن دست می توان به بورس تهران، فرابورس، بورس کالا و همچنین بورس انرژی، شرکت سپرده گذاری مرکزی، شرکت رایان بورس، مدیریت فناوری و شرکت های تامین سرمایه و شرکت های مشاور سرمایه گذاری اشاره کرد.

فلاح با بیان اینکه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه تهران جزء بزرگترین نمایشگاه های جهان است، می گوید: برگزاری هر ساله نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، گامی در راستای ارائه ظرفیت های بازار سرمایه از جمله معرفی ابزارهای مورد استفاده در این بازار به مردم با هدف فرهنگ سازی عمومی است.

وی همچنین از برگزاری سه کارگاه آموزشی "نحوه تقابل، مدیریت و انعکاس اخبار" ویژه خبرنگاران و کارگاه آموزشی "چالش های نوظهور مربوط به روابط عمومی" ویژه کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی و ارتباطات در این رویداد خبر داد و گفت: مدرس این دوره ها رئیس هیات مدیره IPRA خواهد بود.که هدف از برگزاری این دوره ها ، توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری صحیح در دارایی‌های مالی است که شامل هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه می‌شود. 

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه(فاینکس ۲۰۱۹) از تا 2 تا 5 اردیبهشت ماه هر روز از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

خبرنگار: مجید قاضی پور

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید