امروز : جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۰

رئیس اتاق ایران: کسانی که برای اتاق برنامه دارند، وارد کارزار انتخابات شوند

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم با مشارکت حداکثری فعالان اقتصادی هستیم.
رئیس اتاق ایران: کسانی که برای اتاق برنامه دارند، وارد کارزار انتخابات شوند
جمعه | ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۸ |
کد خبر : ۶۷۸۵ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، غلامحسین شافعی با بیان این مطلب، اظهار کرد: در انتخابات پیش روی اتاق‌های بازرگانی، می‌توانیم فعالان اقتصادی را برای حضور در انتخابات تشویق کنیم و امیدوار باشیم که میزان مشارکت، حداکثری باشد.

وی افزود: از همه کسانی که می‌توانند به اتاق کمک کنند و برای این تشکل برنامه دارند، دعوت می‌کنیم تا به عنوان داوطلب ثبت نام کنند و وارد فعالیت‌های اتاق شوند.

رئیس اتاق ایران با بیان اینکه به دنبال برگزاری یک انتخابات حداکثری هستیم، تاکید کرد: سلامت انتخابات مورد توجه جدی هیات نظارت بر انتخابات است و امیدواریم انسان‌های توانمندی جذب اتاق شوند و در این دوره نسبت به گذشته شاهد استقبال بیشتری نیز باشیم.

شافعی درباره عملکرد هیات نمایندگان کنونی اتاق، خاطرنشان کرد: به نظر من عملکرد هیات نمایندگان فعلی مثبت بوده و حرکت رو به رشدی را شاهد بوده‌ایم. این حرکت رو به رشد می‌تواند آینده مطمئن‌تری را رقم بزند اما هیچ گاه نباید گفت که همه چیز ایده آل بوده است.

وی در خصوص نقش آفرینی بانوان فعال اقتصادی و کارآفرین در انتخابات پیش رو، گفت: زنان بخش انکارناپذیری از جامعه ما هستند و حتما از حضور همه بانوان فعال اقتصادی در انتخابات استقبال می‌کنیم. زنان خود باید وارد جریان انتخابات شوند و ما هم مایل هستیم که سهم خانم‌ها در اداره اتاق حفظ شود.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید