امروز : شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۶
تذکر آیین‌نامه‌ای سبحانی فر و پاسخ مطهری؛

انتخاب اعضای ناظر در هیئت واگذاری فعالیت بنگاه‌های دولتی به کمیسیون بازگشت

نایب رئیس مجلس موضوع انتخاب اعضای ناظر در هیئت واگذاری فعالیت بنگاه‌های دولتی را برای رفع اعتراض به کمیسیون بازگرداند.
انتخاب اعضای ناظر در هیئت واگذاری فعالیت بنگاه‌های دولتی به کمیسیون بازگشت
چهارشنبه | ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۹ |
کد خبر : ۶۱۲۸ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی باز انتخابات، رمضانعلی سبحانی‌فر در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 4 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان انتخاب نمایندگان عضو ناظر در هیئت واگذاری فعالیت بنگاه‌های دولتی در تذکر آیین‌نامه‌ای گفت: کمیسیون باید حداقل به تعداد دو برابر از نمایندگان واجد شرایط را برای معرفی به صحن انتخاب کند.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: دو سال پیش نیز در تذکر آیین‌نامه‌ای اعلام کردم که افراد معرفی شده به تعداد قانونی نیستند که موضوع انتخابات به کمیسیون بازگشت و اصلاح شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: متأسفانه روالی به وجود آمده که علیرغم کاندیداتوری تعداد زیادی از نمایندگان در کمیسیون‌ها، کمیسیون مربوطه اسامی آنها را اعلام نمی‌کند در حالی که باید حداقل دو نفر به صحن معرفی شوند نه حداکثر دو نفر.

مطهری: انتخاب اعضای ناظر در هیئت واگذاری فعالیت بنگاه‌های دولتی برای رفع اعتراض به کمیسیون بازمی‌گردد

علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: در موارد قبلی نیز رویه مجلس سابق و کنونی همین بوده و اگر در معرفی‌ها معترضی وجود داشت و داوطلبان بیش از تعداد معرفی شده کمیسیون بودند موضوع به کمیسیون بازمی گشت از این رو در حال حاضر نیز موضوع انتخابات را به کمیسیون بازمی‌گردانیم تا اعتراضات برطرف شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند