امروز : دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۶

رونق خوداشتغالی با تسهیلات بانک ملی ایران

بانک ملی ایران در سال گذشته در جهت حمایت از بخش خوداشتغالی و مشاغل خانگی ۷۶ هزار و ۳۷۳ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان‌های حمایتی پرداخت کرده است.
رونق خوداشتغالی با تسهیلات بانک ملی ایران
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۰ |
کد خبر : ۵۴۰۸ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، بنابر اعلام بانک ملی ایران، در سال گذشته تعداد ۴۶ هزار و ۸۴۴ فقره تسهیلات خوداشتغالی کمیته امداد امام خمینی (ره) به ارزش حدود ۷ هزار و ۹۲۷ میلیارد ریال و بالغ بر ۱۵ هزار و ۶۹۳ فقره تسهیلات خوداشتغالی بهزیستی به ارزش دو هزار و ۲۹۷ میلیارد ریال توسط بانک ملی ایران پرداخت شده است.

همچنین این بانک در راستای عمل به رسالت و مسئولیت‌های اجتماعی خود، پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به سازمان‌های حمایتی را نیز در دستور کار خود قرار داده که بر این اساس در مدت مذکور، سه هزار و ۷۸۱ فقره از این تسهیلات به ارزش ۲۳۰ میلیارد و ۹۸۸ میلیون ریال به کمیته امداد امام خمینی (ره) و یک هزار و ۶۳۱ فقره تسهیلات به ارزش ۱۰۷ میلیارد و ۶۸۳ میلیون ریال به سازمان بهزیستی پرداخت شده است.

پرداخت ۴۵ فقره تسهیلات مشاغل خانگی بنیاد شهید به ارزش دو میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال و هشت هزار و ۸۴ فقره تسهیلات مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ارزش ۶۹۰ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در راستای حمایت از بخش اشتغال بوده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند