امروز : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۶
نیکزادی پناه درنطق میان دستور:

زمانی برای آزمون وخطا در انتخاب مدیران نیست

عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس، گفت: یکی از راهکارهای اساسی برای خروج از بحران بیکاری با ور داشتن به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به صورت جدی و عملیاتی است.
زمانی برای آزمون وخطا در انتخاب مدیران نیست
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۷ |
کد خبر : ۵۲۴۵ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حبیب الله نیکزادی پناه در نشست علنی امروز ( 4 شنبه 16 اسفند) مجلس شورای اسلامی درنطق میان دستور، گفت: امروز یکی از مشکلات اساسی و همچنین دغدغه مسئولان کشور و مردم به خصوص رهبر معظم انقلاب مسائل اقتصادی و وضعیت نامناسب معیشتی مردم است، متاسفانه علی رغم تلاش های دولت تدبیر و امید با توجه به شیطنت های استکبارجهانی و همفکرانش توفیق لازم برای برون رفت از روکود اقتصادی و بهبود آن حاصل نشده است.

نماینده مردم بم، ریگان و فهرج درمجلس شورای اسلامی، افزود: لازم است مجلس شورای اسلامی به طور ویژه درجهت کمک به دولت به این موضوع ورود پیدا کرده و باکمک گرفتن از اقتصاددان ، مرکز پژوهش های مجلس ، دانشگاه های مختلف و استفاده از فرمایشات رهبر معظم انقلاب راهکارهای موثر را پیدا کرده تا بتوان تغییر اساسی درمسائل اقتصادی کشوربه وجود آورد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، تصریح کرد: یکی از راهکارهای اساسی برای خروج از بحران بیکاری و رونق بخشیدن به تولید و بهبود وضعیت معیشتی مردم با ور داشتن به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به صورت جدی و عملیاتی می باشد، باید درمرحله اول درغالب این طرح از همه ظرفیت های موجود کشور و تکنیک های روز ، علوم مربوطه و به کارگیری نیروهای متخصص، کاردان و هدفمند از طریق شایسته گزینی کشور را از این آفت ویرانگر نجات دهیم.

نیکزادی پناه افزود: وقت آن رسیده است که دولت برای پیشبرد برنامه های خود و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی نسبت به پالایش مدیران ناکارآمد و بی علاقه با توجه به کارنامه کاری آنها و جایگزین نمودن مدیران انقلابی، کارآمد و چابک اقدامات لازم را  انجام دهد، زمان برای آزمون و خطا برای مدیریت کشور باقی نمانده است.

نیکزادی پناه گفت: فقر، فساد، اعتیاد، هدر رفت انرژی جوانان کارآمد به علت نبود تولید رواج پیدا کرده است؛ درحوزه انتحابیه اینجانب با توجه به فرصت های موجود درهمه امور از جمله میرانث فرهنگی امکان استقاده از صنعت گردشگری ،وجود نخلستان های زیبا و پرمحصولات متاسفانه شرق استان کرمان غیربرخوردار است که ریشه آن درنبود برنامه برای استفاده از ثروت های ملی است.

این نماینده مردم درمجلس دهم، تاکید کرد:  برای فعال کردن امور اقتصادی شرق استان کرمان به مسئولان ماموریت جدی داده تا راهکارهای لازم را ارایه دهند، میراث فرهنگی و گردشگری درجهت آماده نمودن زیرساخت های گردشگری با توجه به 4 اثر ثبت شده جهانی، وزارت جهان کشاورزی درجهت توسعه آبیاری تحت فشار، توسعه گلخانه ها و توسعه صنایع جانبی ، احیاء دامداری و بهبود وضعیت مدیریت کلان استان توسط وزارت نیرو، سرعت بخشیدن به پروژه های آبرسانی منطقه دردستور کار قرار گیرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: کاهش نرخ بیکاری و کاهش نرخ اشتغال درمنطقه مد نظرقرارگیرد، البته از خدمات وزارت بهداشت و وزیر جهادکشاورزی برای ورود به خرید خرما تشکر دارم.

 

 

منبع: خبرگزاری خانه ملت

 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند