امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۱

تعیین کاندیدای ریاست کمیسیون اینترنت و انتقال داده‌ها سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

جلسه انتخابات کمیسیون اینترنت و انتقال داده‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در دور پنجم براساس آئین‌نامه جدید فعالیت کمیسیون‌ها در سازمان برگزار شد.
تعیین کاندیدای ریاست کمیسیون اینترنت و انتقال داده‌ها سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
دوشنبه | ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۱:۲۵ |
کد خبر : ۵۲۳۲ |
اقتصادی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، جلسه انتخابات کمیسیون اینترنت و انتقال داده‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با حضور دبیر سازمان و فعالان حوزه اینترنت و انتقال داده‌ها در سالن کنفرانس دبیرخانه سازمان برگزار شد.

در این مراسم، هر یک از فعالان متقاضی حضور در کمیسیون اینترنت و انتقال داده‌ها که پیش از این آمادگی خود را برای عضویت در کمیسیون به صورت برخط اعلام کرده بودند، به معرفی سوابق و فعالیت حرفه‌ای خود پرداختند. سپس برگه‌های رای‌گیری برای انتخاب اعضا و رییس کمیسیون از میان نامزدها، توزیع شد.

پس از انجام فرایند رای‌دهی فعالان و اعلام اسامی منتخبان اعضای کمیسیون اینترنت و انتقال داده‌ها، در بخش انتخاب رییس، محمدعلی یوسفی‌زاده مدیرعامل شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با کسب حداکثر رای و به اتفاق آرا به عنوان کاندیدای تصدی جایگاه ریاست این کمیسیون انتخاب شد.

براساس آئین‌نامه جدید فعالیت کمیسیون‌ها در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، انتخاب و معرفی نهایی اعضای هر کمیسیون سازمان پس از برگزاری انتخابات داخلی آن، منوط به تصویب و تایید نهایی فهرست اعضا و رییس منتخب کمیسیون توسط هیات‌مدیره است.

با توجه به این آئین‌نامه، هیات‌مدیره باید یک کاندیدا به عنوان ریاست کمیسیون منصوب کند. علاوه بر این، هیات‌مدیره موظف است حداکثر ظرف یک ماه پس از برگزاری انتخابات کمیسیون، فهرست اعضای کمیسیون را نیز به تصویب نهایی برساند، پس از تایید هیات‌مدیره، رییس کمیسیون باید از میان اعضای کمیسیون قائم‌مقام و دبیر کمیسیون را معرفی کند.

در این جلسه علی آذرکار دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با اشاره به اجرای آئین‌نامه جدید تشکیل کمیسیون‌ها در این دوره از فعالیت هیات‌مدیره و تشریح فرایند انتخابات هر کمیسیون گفت: کمیسیون‌ها بازوی اجرایی هیات‌مدیره برای پیشبرد اهداف سازمان هستند و در این دوره قصد داریم با هدف هم‌افزایی، سطح ارتباط اعضای کمیسیون‌ها با بدنه دبیرخانه و هیات‌مدیره را بیش از پیش افزایش دهیم.

پیش از این در هفتم دی ماه ۹۶ که انتخابات اعضای جدید هیات‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در شاخه شرکت‌ها برگزار شده بود، محمدعلی یوسفی‌زاده مدیرعامل آسیاتک با ۹۵۶ رای حداکثر آرا را کسب کرده بود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید