امروز : پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱

رییس مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدای بانک ملی ایران منصوب شد

با حکم محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران، رضا خسروی به ریاست مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدای بانک منصوب شد.
رییس مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدای بانک ملی ایران منصوب شد
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۱ |
کد خبر : ۳۸۰۰ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باز انتخابات، حسین بارانی معاون منابع انسانی بانک ملی در جلسه معارفه و اعطای این حکم انتصاب، با بیان اینکه اگرچه بانک ملی ایران یک موسسه مالی و اقتصادی است، اما مسائل معنوی و ارزشی جایگاه والایی در آن دارد، گفت: مدیریت و کارکنان بانک به این مسائل توجه ویژه دارند و آنها را در اولویت‌های کاری خود قرار داده‌اند.

وی افزود: توجه به ایثارگران و حقی که آنها به گردن همه ما دارند، در راس فعالیت‌های بانک است و همواره سعی بر این بوده که به خواسته‌های خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران به صورت ویژه توجه شود.

بارانی با تاکید بر اینکه بانک ملی ایران به منظور ساماندهی، سرعت دادن و بهبود بخشیدن خدمت‌رسانی به ایثارگران و جانبازان مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدای بانک را ایجاد کرده، اظهارکرد: مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره، خلا چنین مرکزی را در بانک احساس و بر تاسیس آن اصرار کردند تا امور این بخش بهتر پیش برود.

رضا خسروی رییس مرکز امور ایثارگران و خانواده شهدای بانک ملی ایران نیز در این مراسم با تبریک پیروزی رزمندگان اسلام بر تکفیری‌های داعش، تاکید کرد: امنیت امروز کشور، مدیون خون شهدا و رشادت‌های جانبازان و ایثارگران است و ما امیدواریم ارایه خدمات به جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های آنها در بانک روزبه‌روز بهتر شود.

همچنین در این جلسه، محمد رضایی رییس اداره کل سرمایه انسانی و مهدی لطیفی رییس اداره کل رفاه و درمان بانک ملی ایران نیز حضور داشتند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید