معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی خبر داد

احتمال توزیع کاراکارت بین بیمه‌شدگان تامین اجتماعی

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی از توزیع بیش از 400 هزار کاراکارت میان بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: وزارت رفاه در حال بررسی طرحی است که در آینده کاراکارت برای سایر بیمه شدگان تامین اجتماعی ارائه شود.
احتمال توزیع کاراکارت بین بیمه‌شدگان تامین اجتماعی
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۰۱:۰۲ |
کد خبر : ۱۹۷ |
اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، رحیم اردلان ،  درباره نحوه دریافت کاراکارت اعتباری اظهار کرد: هرکدام از  بازنشستگان به شعب بانک رفاه کارگران مراجعه کنند بدون هیچ گونه دردسری وام به آنها اعطاء می‌شود. 

وی افزود: کارت های اعتباری ظرف یک هفته صادر می‌شوند. اعتبار کارا کارت‌ها چهاربرابر میانگین حقوق دریافتی و سقف آن 10 میلیون تومان است.

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه برای دریافت کارا کارت نیازی به ضامن نیست اظهار کرد: بازپرداخت مبالغ دریافت شده با سود 12 درصد و در 12 قسط انجام می‌شود و از آنجا که فروش اقساطی کالا و خدمات از طریق این کارت صورت می‌پذیرد مستمری بگیران می‌توانند به فروشگاه‌های اتکاء، رفاه، اسکات و فرهنگیان مراجعه و خرید کنند.

اردلان افزود: تا کنون بیش از 400 هزار کاراکارت صادر شده است که فرصتی است تا همه بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی از آن استفاده کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکانی فراهم خواهد شد که سایر بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی نیز  بتوانند از کاراکارت‌ استفاده کنند؟ گفت: وزارت رفاه در حال بررسی است و به احتمال زیاد در مرحله دوم ، سایر کارکنان شاغل تامین اجتماعی نیز مشمول دریافت کاراکارت شوند.

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید