امروز : شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳

وزیر اسرائیلی: انتخابات نمی‌تواند مانع از عملیات نظامی علیه غزه باشد

وزیر علوم رژیم صهیونیستی اظهار داشت که انتخابات کنست این رژیم در ماه سپتامبر آینده نمی‌تواند مانعی بر سر راه آغاز عملیات نظامی گسترده علیه باریکه غزه باشد.
وزیر اسرائیلی: انتخابات نمی‌تواند مانع از عملیات نظامی علیه غزه باشد
شنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۳ |
کد خبر : ۸۳۵۹ |
بین الملل
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، شبکه هفت تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از "اوفیر اکونیس"، وزیر علوم این رژیم تاکید کرد که اگر لازم باشد، عملیات نظامی گسترده‌ای را علیه غزه آغاز خواهیم کرد.

اکونیس اظهار داشت: درست نیست در رسانه‌ها از چگونگی این عملیات و طرح‌های آن سخن بگویم، زیرا آن وقت دشمنانمان (مقاومت فلسطین) خود را برای چنین عملیاتی آماده می‌کنند.

وی تصریح کرد که عملیات آتی علیه غزه بسیار سخت‌تر از جنگ ۵۱ روزه خواهد بود.

این وزیر اسرائیلی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی پاره‌ای مسائل را برای آغاز عملیات نظامی علیه غزه لحاظ خواهد کرد، مدعی شد که انتخابات به هیچ وجه مانعی بر سر راه چنین عملیاتی نخواهد بود.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، طی روزها و هفته‌های اخیر بارها مسئولان رژیم صهیونیستی تهدید به حمله به غزه و ترور رهبران مقاومت فلسطین از جمله حماس کرده‌اند، البته این تهدیدات بیشتر جنبه تبلیغات انتخاباتی دارد و هر کدام از وزراء و روسای احزاب اسرائیلی سعی می‌کند از این وضعیت به نفع خود استفاده کند و با این تهدیدات آرای بیشتری برای خود جمع کند تا در نهایت در انتخابات پیروز شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند