امروز : سه شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۸
اختصاصی / رئیس کمیته حمایت از تولید قوه قضاییه:

هر مدیری مقابل تولید‌کننده بایستد قوه قضائیه با قدرت با او برخورد می‌کند

معاون قضایی دادستان کل کشور و رئیس کمیته حمایت از تولید قوه قضاییه به خبرنگار باز انتخابات گفت: هر مدیری در جمهوری اسلامی مقابل تولید‌کننده بایستد قوه قضائیه با قدرت با او برخورد می‌کند.
هر مدیری مقابل تولید‌کننده بایستد قوه قضائیه با قدرت با او برخورد می‌کند
جمعه | ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۵ |
کد خبر : ۱۱۱۶۴ |
اقتصادی

سعید عمرانی در حاشیه گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی باز انتخابات با توجه به رصد و تشکیل جلساتی برای جلوگیری از بسته شدن کارخانه‌های تولیدی در سطح کشور گفت: قوه قضائیه عملکرد مستمری در این خصوص دارد و تمام اخبار و گزارشات را رصد می کند و اگر کارخانه‌ای که مشکل دارد برایشان پرونده تشکیل می‌دهیم و اگر تسهیلاتی گرفته به میزان بدهی، میزان سودی که داده و میزان جریمه شده است  ورود پیدا می‌کنیم و تا انتها وضعیت آن را دنبال می کنیم.

عمرانی با بیان اینکه  جلسات و مکاتبات زیادی برای پیگیری، حل و فصل مشکلات کارخانجات تولیدی که به تعطیل کشیده شده است برگزار می‎شودفزود: الحمدالله جوی که هم اکنون در کشور حاکم شده است که مسئولان دیگر به خیل حمایت از تولید محلق شده‌اند و رهبر معظم انقلاب نیز درسخنرانی‌های مختلف از تولید و جلوگیری از بسته شدن کارخانجات حمایت کرده‌اند و به رونق و جهش تولید امر کرده‌اند و اگر تولید پا بگیرد، می تواند ضمن ایجاد اشتغال، و تولید تحریم‌ها را نیز بی اثر و ایرانی در بازار بیشتر شود.

معاون قضایی دادستان کل کشور اضافه کرد: شعار قوه قضائیه این است که نباید هیچ بنگاه اقتصادی و کارخانه‌ای نباید تعطیل شود و اگر بانکی  کارخانه‌ای را تملک کرد این کارخانه باید  به چرخ کار باز گردد و تولید نخوابد.

رئیس کمیته حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری قوه قضائیه گفت: در این جنگ همه مسئولان باید از تولیدکنندگان حمایت معنوی و مادی کنند اما متأسفانه در برخی موارد بعضی‌ها نه تنها حمایت نمی‌کنند بلکه در راه این تولیدکنندگان سنگ‌اندازی هم می‌کنند.

عمرانی با اشاره به اینکه هم اکنون دو مشکل در تولید وجود دارد تسریع کرد: یک مقررات مزاحم و دیگری بعضی مدیران مزاحم هستند که سر راه مردم و تولید کننده قرار گرفته‌اند برای اینکه یک تولید پا بگیرد نباید با مزاحمت جلوی او را گرفت و در زمان تحریم و کرونا نیز باید دست کسانی که به مشکل خورده‎اند و بدهی دارند را گرفت.

وی اداهمه داد: نباید برخی مدیران برای رسیدن به طلب خود گاز، آب و برق و تلفن واحدهای تولیدی که  به مشکل خورده را قطع کنند و مجبور به ترک کردن و ورشکستی واحد تولیدی شوند.

عمرانی گفت: قوه قضائیه آمادگی دارد به این مشکلات  در راه تولید  ورود کند و هر مدیری که جلوی چرخه تولید را بگیرد و به ما گزارش برسد ما قاطعانه با او برخورد می کنیم مردم و تولید کننده بازیچه نیستند و باید مانندهمه دنیا این کارآفرینان را ارج نهاده و دست آنها را بگیرم و اشتغال ایجاد کنیم.

رئیس کمیته حمایت از تولید و سرمایه گذاری قوه قضائیه در پایان اظهار داشت: قوه قضائیه با قدرت پشت تولید کنندگان و کارآفرینان هست و هر کس برای این افراد مزاحمت ایجاد کند با برخورد قاطع و قانونی قوه قضائیه مواجه خواهد شد.

خبرنگار: مجید قاضی پور

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید