امروز : یکشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار شرکت‌ها

جزئیات برگزاری سمینار کسب و کار رویایی (اساتید پولساز)

سمینار کسب و کار رویایی به زودی توسط گروه آموزشی و مشاوره تدبیر فردا برگزار می‌شود که در طی آن روش‌های کسب درآمد از طریق تولید محصولات آموزشی، راه اندازی کسب و کار اینترنتی و آموزش و مشاوره آموزش داده می‌شود. علی جاوید، مدیر این گروه در طی مصاحبه‌ای به تشریح اهم مطالب این سمینار پرداخت.
  منابع کمیابی که جای نفت و طلا را می گیرد
  پیش‌بینی سرمایه‌گذاری 9میلیارد دلاری درعناصر نادر خاکی تا سال2020

  دنیای آینده در منابع استراتژیک به سمت و سویی می رود که تفاوت های بسیاری به گذشته دارد. دراین دنیا این عناصر نادر خاکی است که جای نفت و طلا را می گیرد و به همین دلیل بخش عمده ای از سرمایه گذاری ها را به خود جذب می کند.
   سمینار آموزشی «اسرار ساخت ماشین پولسازی»
   با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود:

   این سمینار با هدف ارائه راهکارهای کاربردی برای رونق کسب‌وکار‍‌های ایرانی، و با همکاری مجموعه ابرِ طلایی و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در این رویداد آموزشی، روش‌های نوآورانه بازاریابی و کارآفرینی برای خروج از رکود را خواهند آموخت.
    دانستنی های شست‌و‌شوی فرش در یک قالیشویی

    شست‌وشوی زیاد فرش، به خصوص فرش‌های قدیمی و فرش‌هایی که توسط انگشتان هنرمندانه اساتیدی بزرگ بافته شده و در دل تاروپود آن‌ها، خاطره‌های بسیار وجود دارد که به هیچ عنوان کاری عاقلانه نیست و می‌توان با بهره‌گیری از روش‌های دیگر به تمیز کردن این فرش ها اقدام کرد.
     چگونه می‌توان در مصرف جوهر پرینتر صرفه‌جویی کرد

     در مواقع ضروری، از مطالب موردنیاز خود چاپ و پرینت بگیرید اما بسیاری از افراد هستند که مدارک و مطالبی را چاپ می‌کنند که تنها یک‌بار از آن‌ها استفاده خواهند کرد.
      برندهای فعال در زمینه عروسی دور هم جمع شدند
      گردهمایی پایان سال مدیران فعال در حوزه ودینگ توسط «بیاتوعروسی»

      جشن پایان سال مجموعه بیا تو عروسی با حضور برندهای برتر در حوزه عروسی، در تالار تشریفات الماس الوند، واقع در مرزداران، برگزار شد.
       تلفن همراهی که رفتار شما را تحلیل می‌کند
       P10، گوشی جدید هوآوی

       P10، عنوان گوشی جدید هوآوی است که در روزهای اخیر محور توجه علاقه‌مندان به حوزه تکنولوژی قرار گرفته است.
        شهر فرش سرافراز از آزمونی سخت
        تاثیر شگفت انگیز شهر فرش در تولید و اقتصاد ملی

        با گذشت تنها سه سال از آغاز فعالیت شهر فرش کمتر کسی می تواند موفقیت این مجموعه و تاثیر گذاری آن بر تولید و اقتصاد ملی را انکار کند. تحولی که شهر فرش با ایجاد فرهنگ جدید خرید در صنعت فرش پدید آورده به شکوفایی مجدد این صنعت کمک شایانی کرده است.
         انتشار محتوا: اخبار رسمی