امروز : دوشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۹

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار شرکت‌ها

اجرای بازی معمایی «شکار گنج» در تهران
با همکاری طراحانِ بازیِِِ اتاق فرار صورت گرفت

تیم escaperoom.ir که پیش از این با راه‌اندازی اولین بازی معمایی اتاق فرار در عمارت دبیرالملک تهران توانسته بود نظر مثبت مردم به خصوص جوانان را به سوی خود جلب کند، اولین بازی از سری بازی‌های معمایی شکار گنج (treasurehunt.ir) را با نام "میراث لاله، عملیات ناتمام" در پارک لاله تهران اجرا کرد.
  گسترش عرضه نرم‌افزار حسابداری ایرانی در بازارجهانی
  مراسم دهمین سالروز تاسیس «شرکت نرم‌افزار حسابداری محک» برگزار شد

  با توجه به تجربه تولید نرم‌افزار حسابداری و ارائه محدود آن در سطح جهانی، باید در دهه دوم فعالیت‌ این شرکت به سمت تولید و گسترش استفاده از نرم‌افزارهای ایرانی در بازارهای جهانی متمرکز شویم.
   استارت آپ «زولنت» به دنبال افراد با استعداد
   استارتاپی برای افراد با استعدادهای خاص

   میلیون‌ها نفر از مردم سراسر دنیا به صورت فریلنسر مشغول به فعالیت هستند و منبع عظیمی از منابع مالی و افراد با استعدادهای خاص در این حوزه وجود دارد. تا پایان 2016 نزدیک به 600 میلیون فیریلنسر در سراسر دنیا مشغول فعالیت هستند و نزدیک به 25 درصداین افراد در حوزه‌های مختلف هنری مشغول به فعالیت هستند.
    برترین‌های تبلیغات ایران در یک جشنواره ملی
    با محوریت فعالیت‌های تبلیغاتی اقتصادمقاومتی برگزار می‌شود

    دومین دوره جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران«جشنواره ملی تبلیغات» در 24 و 25بهمن‌ماه امسال با محوریت فعالیت‌های تبلیغاتی اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.
     تولید داخلی انواع سیستم‌های کروز کنترل آغاز شد
     ساخت انبوه محصول دانش بنیان برای خودرو ها در ایران

     تولیدانبوه انواع سیستم کروز کنترل جهت انواع خودرو به عنوان یک محصول دانش بنیان در ایران آغاز و به بازار عرضه شد تا ایمنی خودروها ارتقا یابد.
      برق «میت9»، اعضای CES را گرفت

      نمایشگاه سالانه «CES لاس وگاس» یکی از جذاب‌ترین نمایشگاه‌های حوزه تلفن همراه و تکنولوژی است که با حضور بزرگ‌ترین ‌های دنیا در این حوزه توجه همگان به سوی شاهکار جدید هوآوی کشانده است.
       رزرواسیون جهانی هتل با کارت شتاب ایرانی فراهم شد
       با حذف واسطه ها و قیمتی ارزان تر

       دغدغه رزرو آنلاین هتل،بدون واسطه یکی از مشکلات اغلب افراد برای سفرهای توریستی و کاری است.این شرکت به عنوان بزرگترین شبکه رزرواسیون آنلاین در ایران با امکان رزرو آنلاین بیش از یک میلیون هتل تحت شبکه بین المللی رزرواسیون هتل و پرداخت آنلاین با کارت شتاب ،مسافرت به کلیه کشورهای دنیا را آسانتر کرده است.
        انتشار محتوا: اخبار رسمی