امروز : پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار شرکت‌ها

محکم کردن «جای پا» در دستان مخاطب!
روند رویداد معرفی گوشی Honor۸ در کیش بررسی شد

درهفته ای که گذشت، مسافران جزیره کیش با برنامه خاص و متفاوتی روبرو شدند که موسیقی، حرکات آکروباتیک ورزشکاران تخته سوار را به همراه داشت و جزو پربازدیدهای شبکه های اجتماعی شد.
  جشن بازگشایی باشگاه بولینگ انقلاب برگزار می‌شود
  در بزرگترین مجموعه خاورمیانه

  پس از گذشت حدود یک دهه از فعالیت‌های بولینگ باشگاه انقلاب و در راستای ارج نهادن به نظرات اعضا، باشگاه موظف به‌اجرای تغییرات سخت‌افزاری بنا به نیازهای روز باشگاه شد تا که امروز جشن بازگشایی این مجموعه برگزار می شود.
   «پزشک از راه دور» روی تلفن‌های همراه
   استارت‌آپ‌ها با اپلیکیشن به حوزه خدمات درمانی ایران آمدند

   استارت‌آپ‌ها که اخیرا توجه بسیاری از متخصصان علم بازاریابی و شرکت‌های تبلیغاتی را در سرتاسر دنیا به خود معطوف ساخته‌اند، درحوزه خدمات درمانی ایران هم واردشده و با ارائه یک اپلیکیشین درمانی، دسترسی آسان به خدمات پزشکی را فراهم کرده اند.
    «تواکسیم» کارگزار برگزیده در بخش توسعه بازار شد
    در اولین نمایشگاه «کارگزاران تجاری»

    اولین نمایشگاه کارگزاران تجاری با حضور مسئولان دولتی و فعالان بخش خصوصی در نمایشگاه بین المللی تهران با هدف معرفی و تبیین اهمیت کارگزاری تجاری در عرصه تجارت داخلی و بین المللی و تقدیر از کارگزاران برتر برگزار شد.
     همایش «مدوتک» در تهران
     اولین رویداد کارآفرینی مد و تکنولوژی تهران برگزار می‌شود

     اولین رویداد کارآفرینی مد و لباس با عنوان «مدوتک» از تاریخ 8 الی 10 دی ماه 1395 در مجتمع تجاری پالادیوم تهران برگزار خواهد شد.
      آغاز ارتباط صنعت و دانشگاه در حوزه «رژیم درمانی»
      همایش حرفه‌ای‌گری در رژیم درمانی با حضور گسترده «سازیبا» برگزار شد

      همایش یک روزه حرفه‌ای‌گری در رژیم درمانی با هدف آشنایی علمی و آکادمیکی با رژیم درمانی در انستیتو تغذیه دانشگاه شهید بهشتی تهران با حضور اعضا انجمن تغذیه ایران و دانشجویان برگزار شد.
       درخشش اخبار رسمی در همایش «بازاریابی و فروش‌مدرن»
       سخنرانی«بازاریابی محتوایی» ارزنده‌ترین بخش از نگاه مخاطبین شد

       همایش شیوه‌های بازاریابی و فروش‌مدرن با حضور صاحبان کسب‌وکار، کارآفرینان، بازاریابان و فروشندگان به همراه استاتید علم بازاریابی و فروش برگزار شد.

        کلیه مطالب این بخش، توسط سامانه خودکار انتشار محتوای اخبار رسمی منتشر می شود و مسئولیت آن به عهده اخبار رسمی و قوانین و مقررات استفاده از آن است.