امروز : جمعه ۰۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار شرکت‌ها

واردات غیرقانونی و محصول تقلبی چالش بازار قهوه در ایران

صنعت قهوه در ایران یک بازار رو‌به‌رشد است و همین امر سبب شده تا برندهای مطرح جهانی در ایران حضور پیدا کنند. در کنار پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بازار قهوه در ایران، فعالان صنعت قهوه معتقدند واردکنندگان این محصول در سال‌های اخیر با دو چالش مهم روبرو بوده‌اند؛ واردات غیرقانونی و محصولات تقلبی در بازار.
  هدف‌گیری مجدد محصولات؛ سرویس مورد نیاز فروشگاه‌های اینترنتی

  ای‌نتورک به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه تبلیغات آنلاین، امکان هدفمندی جزئی تبلیغات را بر اساس دسته بندی‌هایی مانند: موضوع سایت‌ها، محل جغرافیایی کاربران، نوع سیستم عامل و حتی محدوده زمانی را فراهم کرده است که اینک امکان هدف‌گیری مجدد محصولات را نیز به خدمات تبلیغات آنلاین خود افزوده است.
   آغاز به کار کمپین مسئولیت اجتماعی «هم _سایه_شو»

   کمپین مسئولیت اجتماعی «هم _سایه_شو» با هدف آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به زنان سرپرست خانوار در ماه مبارک رمضان، فعالیت خود را آغاز کرده است.
    کمپین‌های خیرخواهانه رمضان امسال، همگی در یک قاب
    با راه‌اندازی وب‌سایت رمضان 96 صورت گرفت:

    وبسایت رمضان (www.RAMEZAN96.com) با هدف اطلاع‌رسانی جامع از فعالیت‌های خیرخواهانه و کمپین‌های این ماه راه‌اندازی شد تا دسترسی همگان برای مشارکت در این پروژه‌ها آسان‌تر شود.
     ساندیس از آبمیوه‌های سلامتی خود رونمایی کرد
     پس از بررسی­‌های اولیه بازار و نظرسنجی از هزاران مشتری:

     شرکت پاکدیس به‌عنوان اولین تولیدکننده آبمیوه‌های گازدار در ایران با برند ساندیس، سری محصولات جدید خود را تحت عنوان "آبمیوه‌های بر پایه هویج سیاه"، به بازار عرضه کرد.
      چراغداران توسعه، سکان انجمن در دوره نهم را به میرزابابا مطهری‌نژاد سپردند
      به دنبال تصمیمات مجمع عمومی دوم خرداد انجمن روابط عمومی ایران

      عصر روز دوشنبه هشتم خرداد 96 ، در نخستین جلسه هیئت مدیره منتخب مجمع عمومی، رئیس، نایب رئیس، دبیر و خزانه‌دار انجمن انتخاب شدند. در این جلسه میرزا بابا مطهری نژاد به ریاست انجمن برگزیده شد.
       خانه هوشمند اکوتک، محصولی ملی برای هوشمندسازی خانه‌ها
       از هر جای دنیا خانه خود را کنترل کنید

       گروه تحقیق و توسعه سرویس برتر پیشگام در صنعت هوشمندسازی کشور، خانه هوشمند اکوتک را با امکان نصب آسان و قیمت ارزان از اردیبهشت 1396 به بازار عرضه کرد.
        یک میلیون نفر؛ مخاطبین بالقوه هر کمپین خبری در اخبار رسمی

        با افزایش کانال‌های توزیع خبر و شبکه انتشار تضمینی، تعداد مخاطبین بالقوه هر کمپین خبری ویژه در اخبار رسمی، نخستین نیوزوایر ایران، به عدد بسیار مهم حداقل یک میلیون نفر در هر روز رسید.
         انتشار محتوا: اخبار رسمی