امروز : جمعه ۰۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۹

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار شرکت‌ها

هر روز شانس خود را امتحان کن و برنده شو
در یک بازی هیجان انگیز

عید نوروز که مظهر تولدی نو و عشق است، همیشه با رویدادهای خوب و هیجان‌انگیزی شروع می‌شود. ای‌نتورک و آروند هم به مناسبت نوروز ۹۶، یک بازی هیجان‌انگیز فراهم کرده‌اند تا همه بتوانند در آن شرکت کنند و به قید قرعه، ۲۹ نفر برنده ۲۹ جایزه این مسابقه شوند و عیدی خود را از این دو شرکت دریافت کنند.
  ارائه تخفیف، تا 30درصد به مشتریان «مثبت‌سبز»
  جشنواره‌های «هفت‌سین نوروز» و «روز مادر» آغاز شد

  با توجه به فرارسیدن عید نوروز و روز مادر، فروشگاه‌ اینترنتی مثبت سبز اقدام به برگزاری دو جشنواره‌ تخفیفی برای این ایام کرده تا مشتریان وب‌سایت داروخانه‌ای مثبت سبز بتوانند هدیه روز مادر را در قالب کالاهای مراقبت از پوست، بهداشتی و آرایشی با اطمینان خاطر و تخفیفی مناسب دریافت کنند.
   خانم‌‏هایی که سن‏شان را می‌‏گویند
   نگاهی به کمپین متفاوت «داو»

   مسئولیت اجتماعی یکی از ارکان تمدن و دموکراسی به شمار می‌رود و در جوامع توسعه یافته، برندهای اقتصادی و تجاری بسیاری، تصمیم می‌گیرند که بخشی از درآمد سالیانه خود را در جهت ارتقای مسئولیت اجتماعی هزینه کنند.
    هوآوی جوایز بارسلون را درو کرد
    در نمایشگاه MWC 2017

    P10 & P10 Plus و Huawei Watch 2 جایزه بهترین محصولات MWC 2017 را دریافت کردند.
     هفت‌سین جیرینگ؛ هدیه نوروز 96
     کمپین نوروزی با شعار «همه برنده‌اند» آغاز شد

     کمپین نوروزی «هفت سین جیرینگی» با شعار «همه برنده‌اند»، از ۱۵ اسفندماه ۹۵ آغاز شد؛ جیرینگ این کمپین را با مشارکت چندین مجموعه برگزار و از مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول برای شرکت در این کمپین دعوت کرد.
      جشنواره بزرگ اطلاعات عمومی در سامانه «نت‌رای»
      انتخاب مردمی برترین‌های سال 95

      ابراز نظر و مشارکت در انتخاب برترین‌‏ها در موضوعات مختلف همیشه از جذابیت خاصی برای عموم مردم برخوردار بوده ضمن آنکه علاوه بر این انتخاب برترین‌ها از دید مردم منجر به افزایش کیفیت موضوع مدنظر و به دنبال آن افزایش رضایتمندی کلی مردم خواهد بود.
       دبی پربازدیدترین شهر با بیشترین درآمد در جهان
       تهران جزو ده شهر پربازدید خاورمیانه؛ 300میلیون دلار درآمد از گردشگران

       بر اساس آمارها، تهران ششمین شهر پر بازدید در خاور میانه و آفریقاست و با رشد 3.1 درصدی به درآمد 300 میلیون دلاری از گردشگران رسیده است.
        انتشار محتوا: اخبار رسمی