امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰

در لحظه

آخرین اخبار

روی خط شرکت‌ها

مشارکت فراگستر در اجلاس بزرگ مدیران دبیرخانه‌های نظام اداری کشور
به همراه رونمایی از آخرین نسخه اتوماسیون اداری فراگستر صورت می‌گیرد:

به منظور بررسی چالش‌های فراروی نظام اداری الکترونیکی کشور، چهل و هفتمین اجلاس بزرگ هم‌اندیشی مدیران فناوری اطلاعات و دبیرخانه‌های نظام اداری، از سوی نهاد ریاست جمهوری، روز یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 برگزار می‌شود و شرکت فراگستر در طی آن تازه‌ترین دستاوردهای اتوماسیون اداری خود را معرفی می‌کند.
  تخفیف بیشتر اعضای باشگاه مشتریان بانک ایران زمین از نت برگ

  با اعلام همکاری باشگاه مشتریان بانک ایران زمین و سایت تخفیف نت برگ، از این پس اعضای این باشگاه می‌توانند در صفحه کاربری خود از تخفیفات بیشتری برخوردار شوند.
   رونمایی از پایگاه پیشرفته‌ اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور
   با سایت و اپلیکشن‌ هوشمند هزاره هیچ مناقصه و مزایده‌ای را از دست ندهید

   شرکت ارتباط‌ گستران هزاره پس از ارائه موفق سرویس هوشمند فرصت‌های اقتصادی کشور بر روی پلت‌فرم‌های Android و iOS به تازگی از پیشرفته‌ترین پایگاه اطلاع‌رسانی مناقصات، مزایدات و فرصت‌های کسب و کار کشور رونمایی کرد.
    رونمایی از کتاب مجموعه اشعار بهاره عمیدی با عنوان «چرخ و فلک زندگی»
    با استقبال مخاطبان و در بوکلند مرکز خرید پالادیوم برگزار شد:

    از کتاب «چرخ و فلک زندگی» مجموعه اشعار بهاره عمیدی به زبان انگلیسی، روز یکشنبه 10 اردیبهشت‌ماه 96 با حضور جمعی زیادی از علاقه‌مندان در بوکلند مرکز خرید پالادیوم رونمایی شد.
     با اپلیکیشن «همپا» باهم به نمایشگاه بین‌المللی کتاب بروید
     به ارزانی اتوبوس و به راحتی خودرو شخصی سفر کنید

     شرکت همپا از پیشگامان توسعه‌ سفرهای سبز، با ارائه اپلیکیشنی با همین نام، زمینه استفاده از اشتراکی از خودرو سواری را به ارزانی اتوبوس و به راحتی خودرو شخصی برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب امسال فراهم کرده‌است.
      درسا تنها به دنبال تولید محصول نیست؛ ارائه سبک زندگی یکی از اهداف ماست
      رئیس هیئت‌مدیره گروه چرم درسا:

      برند درسا تنها به دنبال تولید محصول نیست، بلکه تلاش دارد با ارائه یک سبک زندگی، حس خوشایندی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
       فلزات استراتژیک، سودآورترین مواد خام برای سرمایه‌گذاری

       صنایع بزرگ جهانی دارای وابستگی شدیدی به فلزات استراتژیک هستند. نوآوری‌های جدیدی هر ساله در بخش‌هایی مانند صنایع با فناوری مدرن، انرژی سبز و یا فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات جدید (ICT) نمایان می‌شود که باعث نیاز بیشتر به فلزات استراتژیک و در نتیجه افزایش سوددهی سرمایه‌گذاری در آنها خواهد شد.
         سرویس رایگان در جشنواره اردیبهشت برای کاربران تاکسی آنلاین ابیش در شیراز
        سامانه تاکسی اینترنتی ابیش در هفته منتهی به روز شیراز اعلام کرد:

        به مناسبت روز شیراز، اولین سفر تمام شهروندانی که در هفته منتهی به این روز یعنی ۹ الی ۱۵ اردیبهشت ماه به جمع کاربران ابیش بپیوندند کاملاً رایگان خواهد بود. این خبر امروز در کانال تلگرام گروه ابیش به آدرس t.me/abish_iran اعلام شد. تاکسی اینترنتی ابیش زمستان گذشته فعالیت خود را در شیراز آغاز کرده است.
         انتشار محتوا: اخبار رسمی