به گزارش خبرگزاری موج HUAWEI گوشی‌های سری Mate 10 را 16 اکتبر در مونیخ رونمایی کرد و در حال حاضر بسیاری از علاقه‌مندان گوشی‌های سری Mate هوآوی در انتظار ورود این گوشی‌ها به بازار هستند. در این سری چهار گوشی Mate 10، Mate 10 Pro، PORSCHE DESIGN Mate 10 و Mate 10 lite به بازار عرضه می‌شوند.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مات؛ گوشی‌های سری Mate 10 نسبت به گوشی‌های قبلی سری Mate پیشرفت‌های قابل توجهی داشته‌اند و همچنین در مقایسه با پرچم‌داران فعلی بازار نیز دارای مشخصاتی هستند که نظیر آنها در رقبای این گوشی دیده نمی‌شود. در مدل‌های Mate 10 و Mate 10 Pro و PORSCHE DESIGN Mate 10 پردازنده Kirin 970 با واحد اختصاصی پردازش عصبی یا NPU پیش بینی شده است که قابلیت‌های هوش مصنوعی را برای اولین‌بار به دنیای گوشی‌های هوشمند وارد کرده است. به علاوه در این مدل‌ها از دوربین دوگانه با لنزهای Leica بهره گرفته شده است. HUAWEI مدل دیگری را در این گوشی در نظر گرفته است که Mate 10 lite نام دارد و با وجود قیمت کمتر نسبت به مدل‌های دیگر، دارای امتیازات قابل توجهی است. از جمله اینکه برای اولین بار از 4 دوربین، یعنی 2 دوربین در جلو و 2 دوربین در پشت گوشی استفاده شده است.

طراحی همه گوشی‌های Mate 10 به گونه‌ای است که حاشیه‌ی بسیار محدودی دارند. از سوی دیگر بدنه‌ی این گوشی‌ها از جنس فلز و شیشه‌های سه بعدی هستند که البته در مدل lite بدنه کاملاً فلزی است. 

مطابق برنامه هواوی، گوشی Mate 10 و Mate 10 lite دوم آذر ماه و همچنین گوشی Mate 10 Pro در 29 آذر ماه رسماً به بازار ایران وارد خواهند شد. قیمت‌های این گوشی‌ها نیز در بازار  برای Mate 10  دو میلیون و ۷۹۹  تومان، برای Mate 10 Pro سه میلیون و ۹۹ هزار تومان  و برای Mate 10 lite یک میلیون و ۵۹۹ تومان است. 

لازم به ذکر است گوشی مدل Mate 10 در رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای موکا، Mate 10 Pro در رنگ‌های خاکستری تیتانیومی‌ و قهوه‌ای موکا  و Mate 10 lite در رنگ‌های مشکی، آبی و طلایی در بازار ایران عرضه خواهند شد.


انتشار محتوا:اخبار رسمی
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج