به گزارش خبرگزاری موج بنیادکودک با همکاری فروشگاه تینو، فروش بسته‌های لوازم‌التحریر ویژه کودکان نیازمند را در آستانه سال تحصیلی جدید آغاز کرده است. در این طرح 50 درصد مبلغ بسته‌ها توسط تینو و مابقی با مشارکت مردمی جذب می‌شود.

به گزارش فروشگاه اینترنتی تینو، با شروع سال تحصیلی جدید، بنیادکودک با همکاری فروشگاه تینو، به منظور تامین نوشت‌افزار تحصیلی برای دانش‌آموزان نیازمند و حمایت از آنان، اقدام به برگزاری کمپین الفبای مهر کرده است.

کمپین الفبای مهر از اوایل شهریور ماه شروع شده‌ است و نیکوکاران می‌توانند با خرید از فروشگاه تینو در تامین نوشت‌افزار تحصیلی دانش‌آموزان با استعداد بنیاد کودک شرکت کنند. شایان ذکر است در این طرح 50 درصد هزینه تامین این بسته‌ها توسط فروشگاه تینو و مابقی با مشارکت مردمی تامین می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت www.tinoshop.ir   از جزییات «کمپین الفبای مهر» مطلع شوند و در این طرح فرهنگی و نیکوکارانه شرکت کنند.

گفتنی است فروشگاه اینترنتی تینو به آدرس رسمی www.tino.ir نیز به عرضه مستقیم لوازم‌التحریر، نوشت‌افزار و لوازم هنری می‌پردازد. این فروشگاه با اخذ نمایندگی رسمی فروش اینترنتی از برندهای معتبر، با هدف ارائه برترین برندها آماده ارائه خدمات و ارسال محصول به تمامی نقاط کشور است.

این فروشگاه تامین کننده نیاز بسیاری از ادارات، ارگانها، شرکت‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و سایر مجموعه‌های خصوصی و دولتی بوده و همواره می‌کوشد تا کالاهای خود را با بهترین کیفیت و قیمت و با خدمات مناسب تحویل مشتریان خود کند.


انتشار محتوا:اخبار رسمی
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج