امروز : پنج شنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۶

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار شرکت‌ها

چگونه می توانیم یک وب سایت اینترنتی راه اندازی کنیم؟

شاید برای شما هم بار ها این سوال پیش آمده باشد که چطور می توانید یک وب سایت اینترنتی راه اندازی کنید و از کسب و کار آنلاین خود کسب درآمد کنید و قله های موفقیت را پی در پی طی کنید. خرید هاست و دامنه اولین قدم است. در این زمینه میزبان فا اطلاعات کاملی برای شما حاضر نموده است.
  دانشگاه ایوان کی بدون آزمون در دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشجو می‌پذیرد
  برای سال تحصیلی 97-96

  دانشگاه ایوان کی از بین دانش آموختگان ممتاز کارشناسی ارشد واجد شرایط با بررسی سوابق، انجام مصاحبه و بدون شرکت در آزمون در رشته دکتری تخصصی مهندسی صنایع-سیستم‌های کلان برای سال تحصیلی 97-96 دانشجو می‌پذیرد.
   امسال در نمایشگاه کتاب از نسل نواندیش ۲ بار تخفیف بگیرید!

   انتشارات نسل نواندیش به مناسبت جشنواره کتاب تهران، پیش و در طول نمایشگاه، تخفیف ویژه‌ای برای مخاطبان خود در نظر گرفته که شامل ۲۰ درصد تخفیف فروش اینترنتی پیش از نمایشگاه کتاب ۱۳۹۶ و همچنین ۲ بار تخفیف در طول این نمایشگاه خواهد بود.
    انتصاب مدیران حوزه

    مراسم معارفه مدیران امور "سازمان و توسعه سیستم" و " برنامه‌ریزی" بانک ایران زمین، روز چهارشنبه 30 فروردین 96 با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران این بانک در ساختمان مرکزی برگزار شد.
     نخستین نرم‌افزار حسابداری آنلاین ابری از سوی ابرستان به بازار عرضه خواهد شد
     همگام با روندهای پیشرفت به سوی رایانش ابری در جهان

     رایانش ابری آینده دنیای کسب‌وکار و فن‌آوری در دنیاست و در این راستا شرکت ابرستان، با رونمایی از نرم‌افزارهای ابری آنلاین حسابداری، فکس اینترنتی، پیامک ، میزبانی وب ابری و سایر محصولات، خدمات مبتنی بر رایانش ابری را در سطح جدیدی در ایران ارائه کرده است.
      سایت آزمایش آنلاین رونمایی شد
      با هدف تسهیل فرایند آزمایشگاهی و نمونه‌گیری 

      وب‌سایت آزمایش آنلاین با هدف تسهیل فرایند آزمایشگاهی و نمونه‌گیری در فروردین ماه 1396 رونمایی شد.
       رونمایی از سایت Auto.ir باهدف بهینه سازی خرید و فروش آنلاین خودرو
       خرید و فروش آنلاین خودرو ساده‌تر و جذاب‌تر شد

       باهدف بهینه سازی خرید و فروش آنلاین خودرو، از سامانه Auto.ir رونمایی شد که در طراحی آن علاوه بر استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های وب، استفاده ساده و سریع خریداران و فروشندگان اتومبیل در اولویت قرار گرفته است.
        انتشار محتوا: اخبار رسمی