امروز : شنبه ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۶

پلتیکو: سندرز برای اعلام نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ویدیو ضبط کرده است

برنی سندرز، سناتور مستقل آمریکایی بنا به گزارش پلتیکو، ویدیویی ضبط کرده و در آن برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ اعلام کاندیداتوری کرده است؛ اتفاقی که از برنامه ریزی او برای ورود به جمع پرتعداد کاندیداهای ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا حکایت دارد.
پلتیکو: سندرز برای اعلام نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ویدیو ضبط کرده است
یکشنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۰ |
کد خبر : ۶۹۷۵ |
انتخابات در دیگر کشورها

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از خبرگزاری فرانسه، با این حال پلتیکو در گزارش خود مشخص نکرد که تصمیم سندرز در قبال این ویدئو چیست و اینکه چه زمانی ممکن است آن را منتشر کند.

پلتیکو پیشتر گزارش کرده بود که این سناتور مستقل متعلق به تیم ورمونت، مشغول انجام مصاحبه‌هایی به منظور پر کردن مناصب بلندپایه تیمش بوده است.

سندرز ۷۷ ساله در حالی اکنون یک سناتور مستقل است که پیش از آن یک دموکرات بوده و در سال ۲۰۱۶ کاندیداتوری ناموفقی برای ریاست جمهوری در حزب دموکرات در برابر هیلاری کلینتون داشت.

سندرز همچون ترامپ هنگامی که رقابت‌های مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶ برگزار می‌شد یک چهره تازه وارد و ناشناخته محسوب می‌شد اما بعداً تا آستانه شکست کلینتون نیز رفت.

او مطرح کردن برنامه‌هایش برای نظام بهداشت و درمان همگانی، تعیین یک حداقل دستمزد ۱۵ دلاری برای همه و آموزش عالی رایگان دولتی مورد حمایت لیبرال‌های جوان قرار گرفت.

سندرز تا سال ۲۰۰۶ نماینده مجلس نمایندگان آمریکا بود و در آن سال سناتور شد. او در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۸مجدداً به سناتوری انتخاب شد.

سندرز محبوب بسیاری از دموکرات‌های نیز هست.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید