امروز : دوشنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۶

پاسخ دبیر مجمع کاراته درباره شائبه‌های ثبت نام فرجی

دبیر مجمع انتخابات ریاست فدراسیون کاراته گفت: فعلا حضور هیچ یک از کاندیداها در انتخابات قطعی نیست.
پاسخ دبیر مجمع کاراته درباره شائبه‌های ثبت نام فرجی
شنبه | ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۰ |
کد خبر : ۶۶۸۳ |
انتخابات در دیگر کشورها

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، زمان ثبت نام کاندیداهای مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون کاراته در شرایطی روز ۱۲ دی ماه (چهارشنبه هفته گذشته) به پایان رسید که با اخبار و حواشی زیادی همراه بود. مهم‌ترین این حواشی ثبت نام دوباره فرجی در این انتخابات بود و این در حالی بود که او به دلیل بازنشسته بودن، استعفاء داده و حالا این سوال پیش می آید که اگر بازنشسته بوده و استعفا داده، چرا دوباره کاندیدا شده است.

محمدرضا کاشانی دبیر مجمع و مسئول ثبت نام نامزدهای انتخابات کاراته در خصوص احتمال حضور فرجی در این مجمع گفت: فعلا نمی‌توانم حضور کسی را قطعی اعلام کنم اما ما تا کنون از ۲۳ نامزد انتخاباتی ثبت نام کرده‌ایم.

او در پاسخ به این سوال، آیا حضور فرجی در انخابات با این ثبت نام قطعی است؟ توضیح داد: فعلا باید اسامی کاندیداها را به کمیسیون تطبیق ارسال کنیم تا پس از بررسی‌ها نفرات حاضر در مجمع مشخص شوند و چیزی قطعی نیست.

کاشانی در پاسخ به این سوال که با این وجود حضور هیچ یک از کاندیداها حتی محمدصادق فرجی در انتخابات قطعی نیست؟ گفت: بله همینطور است. فعلا ثبت نام اولیه صورت گرفته و باید منتظر تصمیمات کمیسیون تطبیق بود.

دبیر مجمع فدراسیون کاراته در خصوص اسامی کاندیداها نیز گفت: نمی‌توانم صحبتی در مورد اسامی کاندیداها کنم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید