امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۵

در لحظه

 • گزارش جامع و مانع لایحه بودجه ۱۳۹۷

  گزارش جامع و مانع لایحه بودجه ۱۳۹۷

  بی‌گمان تقدیم لایحه بودجه ۱۳۹۷ از سوی رییس‌جمهوری به مجلس شورای اسلامی مهمترین خبر اقتصادی امروز بود که بلافاصله پس از انتشار متن آن در مرکز توجه رسانه‌ها قرار گرفت....
 • اختیارات شورا متناسب با وظایفش نیست

  اختیارات شورا متناسب با وظایفش نیست

  رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران از نبود اختیارات لازم برای انجام وظایف توسط اعضای شورای شهر گلایه کرد....
 • تسویه حساب با نجفی با تخریب قالیباف

  تسویه حساب با نجفی با تخریب قالیباف

  در بازار انتصابات نجفی، صدای اصلاح طلبان و اعضای شورای شهر به آسمان بلند شده است که چرا یاران قالیباف را در برخی از پست ها منصوب کرده است! حال باید مشخص شود نقش شهردار سابق در این انتصابات چیست؟...
 • توهین یاسر هاشمی به ولایتی

  توهین یاسر هاشمی به ولایتی

  طبق اساسنامه دانشگاه آزاد در هر سال شش بار جلسه هیات امنا تشکیل می شود که دبیری آن نیز بر عهده رئیس دانشگاه است و ما در این چند سالی که عضو هیات امنا بودیم متوجه نشدیم که نقش یاسر هاشمی در آن چیست....
 • روحانی رئیس شد اما چاره مشکلات نگاه رئیسی بود

  روحانی رئیس شد اما چاره مشکلات نگاه رئیسی بود

  هرچند رئیسی نتوانست اکثریت آرا را به دست آورد اما چاره مشکلات عدیده کشور که این روزها همه افراد جامعه را اعم از حامی روحانی یا غیرحامی، غنی یا ضعیف ناخوش کرده، حاکم شدن تفکری بود که در ذهن او بود....

آخرین اخبار

اخبار ویژه

 نگاه انتخاباتی اردوغان به اقتصاد

رجب طیب اردوغان پیامی‌ مهم را در جریان دیدار با معاونان حزب عدالت و توسعه القا کرد. اردوغان سال 2017 را سال تغییر خوانده است زمانی که انتخابات درآن برگزار می‌شود. سخنان اردوغان هرگونه سناریوی انتخابات زودهنگام در جولای 2018 را از بین برد.
رهبر فارک نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری کلمبیا می‌شود

جنبش نیروهای مسلح انقلابی کلمبیا موسوم به فارک، رودریگو لاندونو ، معروف به تیموچنکو را به عنوان نامزد این گروه در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آتی این کشور آمریکای جنوبی معرفی کرد؛ اقدامی که باعث می‌شود فرمانده ارشد سابق در رأس حزب سیاسی فارک باقی بماند.
خیز والی بلخ برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آتی افغانستان

والی بلخ ضمن محکوم کردن رهبران دولت افغانستان و متهم کردن آنها به سوء مدیریت اعلام کرد، درباره نامزد شدن در انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور فکر می‌کند.
اردوغان: انتخابات زودهنگامی در کار نیست

رئیس‌جمهور ترکیه ضمن رد شایعات درخصوص برگزاری انتخابات زودهنگام، از رهبر حزب اپوزیسیون مردم جمهوری‌خواه به خاطر اظهاراتش درباره استعفای اخیر شهرداران حزب حاکم عدالت و توسعه انتقاد کرد.
حزب بوتفلیقه: ارتش رئیس‌جمهور آینده را انتخاب نمی‌کند

در حالی امروز کمپین انتخابات شورای شهر و شورای استانی الجزایر که قرار است ۲۳ نوامبر برگزار شود، آغاز شده که رئیس حزب اکثریت در پارلمان این کشور گفت: رئیس‌جمهور این کشور مداخله ارتش در سیاست را نمی‌پذیرد و اجازه نخواهد داد که ارتش وی را برای دوره جدید کاندیدا کند.
منطقه کردنشین عراق پس از همه‌پرسی

«به سلیمانیه می‌روم، گوژه از دور پیداست، آخ که به بلندای این کوه، غم در دلم نشسته است.» از همان لحظه‌ای که در مرز باشماق – پنجوین، کنار راننده می‌نشینم، این ترانه در ذهنم می‌چرخد و می‌چرخد و رهایم نمی‌کند:«من از تو دور و تو از من دوری، ‌ای وای زهرا جان! خدا می‌داند به هم مجبوریم‌ ای وای زهرا جان!» هیچ چیز جز این ترانه نمی‌تواند حال مرا در این سفر وصف کند. از راننده پیر پنجوینی که یک چشم معیوب دارد و وقتی حرف می‌زند، باید سمت من برگردد، می‌پرسم «گوژه» دقیقاً کجای سلیمانیه است؟ می‌گوید بالای سر شهر، جایی که مام جلال را به خاک سپرده‌اند.
 پارلمان کاتالونیا به استقلال رای داد

پارلمان ایالت کاتالونیا در واکنش به لغو خودمختاری این ایالت توسط دولت مرکزی اسپانیا، از مادرید اعلام استقلال کرد.
امیدواری برای تشکیل دولت ائتلافی در آلمان تا پایان ۲۰۱۷

متحدان بایرنی صدراعظم آلمان هنوز امیدوارند که تا پایان سال جاری میلادی یک دولت ائتلافی سه وجهی تشکیل دهند؛ اگرچه مذاکره کنندگان می‌گویند پیشرفت کمی برای کاهش تنش‌ها در این باره به دست آمده است.
انتخابات محلی در مقدونیه

مردم مقدونیه امروز (یکشنبه) برای انتخاب مقام‌های شهری و شهردارهای خود که آزمونی برای دولت جدید محسوب می‌شود، پای صندوق‌های رای رفته‌اند.