امروز : پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار ویژه

پوجدمون نامزدیش برای انتخابات پارلمان اروپا را رد کرد

کارلس پوجدمون، رئیس سابق منطقه کاتالونیای اسپانیا اعلام کرد، برای انتخابات پارلمان اروپا در سال آینده میلادی نامزد نخواهد شد.
عبدالله: بستن دفاتر کمیسیون به شفافیت انتخابات کمکی نمی‌کند

در پی جدال تازه کمیسیون انتخابات و احزاب افغانستان، رئیس اجرایی دولت کابل تصریح کرد که بستن دفاتر کمیسیون هیچ کمکی به شفافیت انتخابات نمی‌کند.
پیروزی حزب حاکم موریتانی در دور دوم انتخابات

حزب حاکم موریتانی به نام "حزب اتحاد برای جمهوری" بر اساس نتایج رسمی اعلام شده از انتخابات اخیر این کشور در انتخابات شورای شهر در نوآکشوت حائز یک پیروزی شکننده شده است اما در انتخابات پارلمانی قاطعانه پیروز شود.
لوپن خواهان اتحاد پوپولیست‌ها در انتخابات اروپا

رهبر جناح راست افراطی فرانسه خواستار آن شد که احزاب پوپولیست در انتخابات آتی اروپا با یکدیگر علیه ساختار لیبرال موجود متحد شوند.
تهدید رئیس‌جمهور پرو برای منحل کردن کنگره

رئیس‌جمهور پرو هشدار داد که اگر قانونگذاران کشورش به علت مناقشه بر سر اصلاحات سیاسی و قضایی کابینه او را رد کنند، او کنگره را منحل خواهد کرد.
پارلمان لیبی زمان توافق شده در پاریس در مورد برگزاری انتخابات را لغو کرد

پارلمان لیبی تصمیمی را مبنی بر لغو موعد انتخابات که در مورد آن در نشست پاریس توافق حاصل شده بود، اتخاذ کرد.
رئیس سابق تیم ترامپ برای بررسی مداخله روسیه در انتخابات آماده همکاری است

رئیس سابق تیم انتخاباتی دونالد ترامپ در دادگاه اتهام "توطئه حقه‌بازی علیه آمریکا" را پذیرفت. پل مانافورت حاضر شده با بازرس ویژه برای بررسی مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ همکاری کند.
حزب کارگر هم علیه توافق بریگزیت ترزا می رای می‌دهد

قانونگذار ارشد حزب کارگر انگلیس از تمایل این حزب اپوزیسیون به مخالفت با هرگونه توافق بریگزیت مدنظر ترزا می خبر داد و تاکید کرد، عدم خروج ماندگار از اتحادیه اروپا نخست‌وزیر را مجبور خواهد کرد تا پیش از کریسمس از مقامش کناره‌گیری کند.
توافق دو حزب اصلی اقلیم کردستان درباره پست ریاست اقلیم

یک منبع عالی رتبه کرد از توافق دو حزب اصلی این اقلیم درباره سمت ریاست اقلیم پس از مذاکرات میان دو طرف خبر داد.
پارلمان اروپا به اقدام علیه مجارستان رأی داد

نمایندگان پارلمان اروپا در اقدامی بی سابقه رأی داده‌اند که اقدامات تنبیهی علیه مجارستان انجام شود؛ چرا که به ادعای آنان این کشور ارزش‌های اروپایی را نقض کرده است.
ترامپ گروه‌های خارجی مداخله‌گر در انتخابات آمریکا را تحریم می‌کند

رییس جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) دستور اجرایی را امضا می‌کند که طبق آن هر کمپانی یا فرد خارجی که در انتخابات آمریکا مداخله می‌کند مشمول تحریم‌ می‌شود.