امروز : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار ویژه

انتخابات محلی در مقدونیه

مردم مقدونیه امروز (یکشنبه) برای انتخاب مقام‌های شهری و شهردارهای خود که آزمونی برای دولت جدید محسوب می‌شود، پای صندوق‌های رای رفته‌اند.
انتخابات اتریش؛ سباستین کورتس اعلام پیروزی کرد

در حالی که نتایج اولیه انتخابات سراسری در اتریش حاکی از پیشتازی سباستین کورتس از حزب محافظه‌کار "مردم" است، این نامزد ۳۱ ساله اعلام کرد که در انتخابات پیروز شده است.
برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی در اتریش

مردم اتریش امروز (یکشنبه) پای صندوق‌های رای رفته‌اند تا در انتخاباتی زودهنگام شرکت کنند؛ انتخاباتی که احتمال حضور یک حزب ضد اسلام و ضد مهاجرت در دولت ائتلافی این کشور را قوت می‌بخشد.
نگاه اپوزیسیون به انتخابات منطقه‌ای امروز ونزوئلا

مردم ونزوئلا امروز (یکشنبه) پای صندوق‌های رای می‌روند تا در انتخابات منطقه‌ای شرکت کنند و احتمال اینکه اپوزیسیون این کشور بتواند کنترل 23 فرمانداری را برای نخستین بار در دو دهه از دست حزب حاکم سوسیالیست خارج کند، زیاد است.
قرقیزی‌ها فردا برای انتخاب رئیس‌جمهور آینده پای صندوق‌های رای می‌روند

مردم قرقیزستان فردا (یکشنبه) پای صندوق‌های رای می‌روند تا رئیس جمهوری آتی خود را انتخاب کنند.
یک زن بومی مکزیک برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد شد

یک زن بومی مکزیک با حمایت جنبش زاپاتیستا اعلام کرده که قصد دارد تا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ به عنوان کاندیدایی مستقل وارد عرصه رقابت شود.
نامزد اپوزیسیون مجارستان از رقابت برای پست نخست‌وزیری کنار کشید

نامزد حزب سوسیالیست مجارستان که به دنبال نخست‌وزیری پس از انتخابات پارلمانی ۲۰۱۸ بود، کناره‌گیری کرد و یک "مافیای سیاسی" برای تضعیف احزاب چپگرا را که امید داشت از او حمایت کنند، متهم کرد.
مرگ "سلطان" خبرهای جعلی

نویسنده‌ای که در سال ۲۰۱۶ با انتشار اخبار جعلی در طول انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به شهرت رسیده بود، درگذشت.
آیا سازمان ملل راه را برای ورود سیف‌الاسلام قذافی به انتخابات باز می‌کند؟

در حالی که دادستان کل دادگاه کیفری بین‌المللی مجددا خواستار بازداشت سیف‌الاسلام قذافی و تحویل او به دادگاه کیفری به اتهام ارتکاب جنایات جنگی شد، سازمان ملل گفته است، حامیان قذافی می‌توانند در روند سیاسی شرکت کنند.