امروز : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۱

تکذیب تعیین رئیس دفتر امنیت ملی سوریه به عنوان معاون بشار اسد

رسانه‌های سوری اخبار منتشر شده مبنی بر تعیین رئیس دفتر امنیت ملی سوریه به عنوان معاون بشار اسد در امور امنیتی را تکذیب کردند.
تکذیب تعیین رئیس دفتر امنیت ملی سوریه به عنوان معاون بشار اسد
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۹:۵۵ |
کد خبر : ۸۰۸۴ |
بین الملل

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از الوطن، صفحات حامی دولت سوریه سه‌شنبه در فیس‌بوک نوشته بودند، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در جریان إعمال تغییرات در نهادهای امنیتی و اطلاعاتی کشور علی مملوک، رئیس دفتر امنیت ملی این کشور را به عنوان معاون خود در امور امنیتی منصوب کرد.

در همین راستا، روزنامه الوطن سوریه امروز (چهارشنبه) در صفحه اختصاصی خود در فیسبوک نوشت: آنچه روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی درباره انتصاب‌های جدید منتشر شده به هیچ وجه صحت ندارد و بی پایه و اساس است.

طبق ادعای منابع مذکور، اسد در این تغییرات، محمد دیب زیتون، یکی از نجات یافتگان انفجار در ستاد مدیریت بحران در سال ۲۰۱۲ را نیز به ریاست دفتر امنیت ملی به عنوان جانشین مملوک برگزیده بود.

رئیس جمهوری سوریه در مقام فرمانده‌ کل ارتش و نیروهای مسلح این کشور اخیرا تغییرات امنیتی گسترده‌ای را در ساختار نهادهای امنیتی سوریه إعمال کرد و خبر تعیین معاون برای وی به دنبال این تغییرات در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید