ترامپ: جو بایدن یک "پروژه بازسازی" است که در انتخابات ۲۰۲۰ پیروز نخواهد شد

دونالد ترامپ در اظهاراتی مجدداً جو بایدن، رقیب احتمالی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را مورد حمله قرار داده و او را یک "پروژه بازسازی" خوانده و او را متهم به اهمیت ندادن به ارتش، پلیس و حوزه بهداشت‌ودرمان آمریکا کرد.
ترامپ: جو بایدن یک "پروژه بازسازی" است که در انتخابات ۲۰۲۰ پیروز نخواهد شد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۵ |
کد خبر : ۸۰۲۴ |
بین الملل

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از پایگاه هیل، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توییتی با گفتن این جمله که "برخی چیزها نجات دادنی نیستند" از دولت باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا به سبب سیاست تجاری که نسبت به چین در پیش گرفت و بدهی‌ها و کسری‌هایی که به بار آورد انتقاد کرد.

ترامپ توییت کرد: جو بایدن یک پروژه بازسازی است اما برخی چیزها دیگر نجات دادنی نیستند.

او در ادامه اظهاراتش نوشت: چین و کشورهای دیگر که سال‌ها از ما دزدیدند دارند برای این که او رئیس جمهور شود التماس می‌کنند. او کسی است که ارتش و پلیس و بهداشت و درمان ما را به حال خود رها کرد و از مجموع همه رئیس جمهورهای دیگر قبل از خود بدهی بیشتری برای کشور ما ایجاد کرد. او پیروز نخواهد شد.

دونالد ترامپ از زمانی که جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور آمریکا رسماً کاندیداتوریش را برای ریاست جمهوری در اوایل سال جاری میلادی اعلام کرد به بایدن حمله کرده و از او با لفظ تمسخرآمیز "جو بایدن خوابالو" صحبت می‌کند.

این در حالی است که خود بایدن نیز به ترامپ حمله کرده و در اظهارنظرهایی ترامپ را یک "قُلدر" توصیف کرد.

بعد از این اظهارنظرهای بایدن، ترامپ نیز پاسخ او را داده و به خبرنگاران در خارج از کاخ سفید گفت: من فکر نمی‌کنم ابداً یک قُلدر به حساب بیایم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید