امروز : شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۶

ماکرون: اکنون با اسد مذاکره کنید، او بعدا برای جرایمش پاسخ می‌دهد

رئیس‌جمهوری فرانسه معتقد است، داعش اواسط و یا پایان فوریه در سوریه به طور کامل "شکست" خواهد خورد. او می‌گوید، بشار اسد را نمی‌توان پس از یک پیروزی نظامی نادیده گرفت اما باید روزی برای "جرایمش" پاسخگو شود.
ماکرون: اکنون با اسد مذاکره کنید، او بعدا برای جرایمش پاسخ می‌دهد
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۷ |
کد خبر : ۴۶۹۱ |
بین الملل

ماکرون: اکنون با اسد مذاکره کنید، او بعدا برای جرایمش پاسخ می‌دهد

 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، "مردی که یکهو از غیب پیدایش شد" تا به یک پیروزی دست یابد که "مورد انتظار نبود." به گفته ماکرون، مارین لوپن رقیب او در دور دوم انتخابات از حزب دست راستی جبهه ملی "ترس عمیقی" در میان رای‌دهندگان فرانسوی ایجاد کرده بود.

رئیس‌جمهوری فرانسه همچنین گفت، او دونبال روی آلمان نخواهد بود که انرژی هسته‌ای را از دور خارج کند چرا که اولویت او کاهش آلاینده‌های کربنی است. او به فرانس 2 گفت: من اصلا انرژی هسته‌ای را ایده‌آل نمی‌دانم اما گمان می‌کنم شما باید نبرد خود را انتخاب کنید. اولویت من در فرانسه، اروپا و حوزه بین‌الملل مقابله با آلاینده‌های دی اکسید کربن و پدیده گرم شدن زمین است. انرژی هسته‌ای برای آلاینده‌های کربنی بد نیست، بلکه بدون کربن‌ترین راه برای تولید برق با انرژی تجدیدپذیر است.

او افزود: اگر آلمانی‌ها به یکباره انرژی هسته‌ای را کنار بگذارند چه اتفاقی می‌افتد؟ آنها تعداد زیادی انرژی‌های تجدیدپذیر ایجاد می‌کنند اما همچنین به صورت گسترده ذغال سنگ و انرژی گرمایی را هم مورد استفاده قرار می‌دهند. نتیجه این حرکت بدتر شدن وضعیت دی اکسید کربن است که برای زمین خوب نیست. بنابراین من این کار را نخواهم کرد.

 


منبع : پایگاه خبری انتخاب

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند