امروز : چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶

حملات موشکی رژیم صهیونیستی به مرکز تحقیقات علمی در ریف دمشق و پاسخ پدافند هوایی سوریه

گزارش‌های رسانه‌ای از حمله موشکی رژیم صهیونیستی به مرکز پژوهش‌های علمی در "جمرایا" در ریف دمشق و پاسخ پدافند هوایی سوریه به این تجاوز اسرائیلی خبر دادند.
حملات موشکی رژیم صهیونیستی به مرکز تحقیقات علمی در ریف دمشق و پاسخ پدافند هوایی سوریه
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۳ |
کد خبر : ۴۰۶۲ |
بین الملل

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از سایت شبکه خبری المیادین، در پی حمله موشکی رژیم صهیونیستی صدای انفجارهای مهیبی در منطقه جمرایا واقع در ریف دمشق شنیده شد. بر اساس گزارش‌های منتشر شده پدافند هوایی سوریه توانست حملات موشکی رژیم صهیونیستی که قصد داشت این منطقه را هدف قرار دهد خنثی کند.

بر اساس این گزارش، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بر فراز روستای جمرایا واقع در منطقه قدسیا در استان ریف دمشق به پرواز درآمدند و مرکز پژوهش‌های علمی را مورد هدف قرار دادند.

خبرنگار شبکه المیادین همچنین گزارش داد که پدافند هوایی سوریه سه موشک از میان شش موشک پرتاب شده به سمت جمرایا را رهگیری کرد.

پیشتر جنگنده‌های رژیم صهیونیستی چندین بار این منطقه را مورد هدف قرار داده بودند.

تلویزیون رسمی سوریه نیز گزارش داد که رژیم صهیونیستی چند موشک به سمت یک پایگاه نظامی در ریف دمشق شلیک کرده و سامانه دفاع هوایی سوریه توانستنه آنها را خنثی کند.

منابع میدانی نیز گزارش دادند که حملات رژیم صهیونیستی اطراف یک مرکز پژوهش‌های علمی در منطقه مذکور را مورد هدف قرار دادند و صدای انفجار در تمام پایتخت شنیده شد.

رامی عبدالرحمان، مدیر مرکز موسوم به حقوق بشر سوریه که وابسته به مخالفان است، اعلام کرد که حملات اسرائیلی یک منطقه را که دربرگیرنده مرکز پژوهش‌های علمی و انبار تسلیحاتی نیروهای نظام حاکم و هم‌پیمانانش در جمرایا بود، هدف قرار داد.

هنوز رژیم‌صهیونیستی واکنشی به انتشار این اخبار نشان نداده است. این رژیم معمولاً در خصوص حملات هوایی و موشکی خود به سوریه واکنش رسانه‌ای نشان می‌دهد. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیشتر به صورت محرمانه نسبت به بمباران سوریه اعتراف کرده بود.

رسانه‌های رسمی سوریه نیز روز شنبه از حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به یک مرکز نظامی در نزدیکی پایتخت این کشور خبر داده بودند.


منبع : ايسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید