امروز : سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰

وقتی "بتمن" به کمک کاردار عربستان درباره پرونده "ربوده شدن" حریری می‌آید!

کاردار سفارت عربستان در بیروت پس از آغاز موجی از انتقادات گسترده از سوی لبنانی‌ها علیه عربستان و اتهام مسؤولان این کشور به ربودن سعد حریری در پی اعلام استعفایش در ریاض و عدم بازگشتش به لبنان، با انتشار توئیتی تمسخرآمیز از تصویر "بتمن" که در حال سیلی زدن به مردی دیگر است، استفاده کرد.
وقتی "بتمن" به کمک کاردار عربستان درباره پرونده "ربوده شدن" حریری می‌آید!
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۹ |
کد خبر : ۲۸۷۹ |
بین الملل

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، ولید البخاری، کاردار سفارت عربستان در بیروت در این توئیت فردی که از بتمن سیلی می‌خورد را کسانی معرفی کرد که معتقدند حریری ربوده شده است و در این تصویر بتمن خطاب به او می‌گوید، "کافی است".

البخاری در ادامه هشتگ "تحت فشار" که به شکلی گسترده در لبنان استفاده شده و هشتگ "اشک‌های تمساح" را درج کرد.

بسیاری از کاربران توئیتر بر این باورند، اظهارات حریری تحت فشار بود و او ربوده شده است.

حریری روز یکشنبه در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار داشت که طی چند روز یا چند هفته و یا چند ماه آتی برای تمام کردن مراحل قانونی استعفایش به لبنان باز خواهد گشت.

کاربران توئیتر در پی انتشار این توئیت از سوی البخاری به صفحه وی هجوم برده و مخالفت خود را با آن اعلام کردند.

میشل عون، رئیس جمهور لبنان روز دوشنبه خوشحالی خود را بابت صحبت‌های حریری مبنی بر بازگشتش به لبنان در آینده‌ای نزدیک ابراز داشت.

عون در بیانیه صادر شده از سوی دفتر اطلاع‌رسانی‌اش اظهار داشت: منتظر این بازگشت برای گفت‌وگو با حریری درباره استعفا، دلایل و شرایط او و موضعگیری‌ها و نگرانی‌هایش که به رسیدگی نیاز دارد، هستم.

رئیس جمهور لبنان افزود: طرح ملی و دیپلماتیکی که لبنان جهت روشن شدن ابهامات درباره وضعیت حریری در عربستان در پیش گرفته نتایج مثبتی داشته است.

در چهارم نوامبر جاری حریری در جریان سفر غیرمنتظره‌اش به عربستان در سخنرانی تلویزیونی با اشاره به وجود طرحی برای ترورش، استعفای خود از سمت نخست وزیری لبنان را اعلام کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند