امروز : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۸

لاوروف: مداخله روسیه در انتخابات آمریکا "توهم" است

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه امروز (سه‌شنبه) گفت: اتهامات وارد شده به کشورش درخصوص مداخله در انتخابات در آمریکا و اروپا خیال پردازی هستند که هیچ مدرکی پشت آنها نیست.
لاوروف: مداخله روسیه در انتخابات آمریکا "توهم" است
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۲۲:۳۶ |
کد خبر : ۲۶۸۹ |
بین الملل

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی لاوروف به خبرنگاران در مسکو گفت: ما را نه فقط متهم به مداخله در انتخابات آمریکا بلکه انتخابات کشورهای دیگر بدون ذره‌ای مدرک کرده‌اند.

وی افزود: به طور کلی هیچ محدودیتی برای خیال پردازی وجود ندارد.

این اظهارات او یک روز بعد از آن مطرح شد که واشنگتن اعلام کرد: نخستین اتهام‌ها در تحقیقات مربوط به مداخله روسیه در انتخابات آمریکا علیه سه دستیار سابق کمپین انتخابات ریاست جمهوری دونالد ترامپ مطرح شده‌اند.

همزمان پایگاه "بیزینس اینسایدر" گزارش داد: توئیتر بالغ بر ۳۶ هزار حساب مرتبط با روسیه را کشف کرده که در زمان تبلیغات انتخاباتی ۲۰۱۶ آمریکا حدود ۱.۴ میلیون توئیت مرتبط با این انتخابات را منتشر کرده‌اند.

شون ادگد، وکیل توئیتر که قرار است در چند روز آینده در کنگره آمریکا حاضر شود گفت: این شبکه اجتماعی ۳۶ هزار و ۷۴۶ حساب را یافت کرده که به انتشار اتوماتیک محتواهای مرتبط با انتخابات می‌پرداخته‌اند و حداقل یک مشخصه مورد استفاده ما برای ارتباط دادن به روسیه را داشته‌اند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید