امروز : پنج شنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۷

مسکو: انتخابات پارلمانی سوریه گامی در جهت تقویت ثبات آن است

وزارت خارجه روسیه تاکید کرد، انتخابات پارلمانی سوریه مرحله مهمی در پیشرفت جمهوری عربی سوریه و گامی در جهت حفظ و تقویت ثبات داخلی آن محسوب می‌شود.
مسکو: انتخابات پارلمانی سوریه گامی در جهت تقویت ثبات آن است
شنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۳:۲۳ |
کد خبر : ۱۰۷۳۸ |
بین الملل
 

 به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، این وزارتخانه در بیانیه‌ای ضمن تاکید دوباره بر موضعگیری همیشگی روسیه درباره لزوم حفظ حاکمیت، استقلال، وحدت و تمامیت ارضی سوریه و اعلام آمادگی برای کمک به آن در بازسازی زیرساخت‌های اجتماعی و اقتصادی ویران شده و برطرف کردن پیامدهای جرائم تروریسم بین‌المللی، اعلام کرد: این به نفع عموم مردم سوریه است که از عملکرد نهادهای دولتی بر پایه قانون حتی در زمینه مقابله با تروریست‌ها و اشغال مناطق مشخصی از این کشور به دست نیروهای بیگانه حمایت کنند.

وزارت خارجه روسیه در ادامه تاکید کرد: انتخابات پارلمانی سوریه گامی مهم در پیشرفت جمهوری عربی سوریه و حفظ و تقویت ثبات داخلی آن محسوب می‌شود.

همچنین در این بیانیه تاکید شد: مسکو برای پیشبرد روند سیاسی که مطابق با قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت خود مردم سوریه بدون دخالت خارجی هدایت آن را برعهده داشته باشند، اهمیت بسیاری قائل است.

گنادی زوگانوف، رئیس حزب کمونیست روسیه در دوما دو روز قبل تاکید کرده بود، انتخابات پارلمانی سوریه به منزله پیروزی جدیدی برای سوریه و مردم آن است. 

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید