امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۲

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار ویژه

درخواست واشنگتن از تهران برای دیدار دوجانبه

برخی منابع خبری اعلام کرده‌اند، آمریکا از ایران خواسته است نشست دوجانبه ای بین دو طرف در حاشیه نشست روز جمعه برگزار شود.
اپوزیسیون ونزوئلا امروز "همه‌پرسی نمادین" برگزار می‌کند

اپوزیسیون ونزوئلا از مردم خواست تا برای مخالفت با طرح نیکولاس مادورو با هدف بازنویسی قانون اساسی این کشور آمریکای لاتین،‌ امروز یکشنبه حضور پر رنگی در رای‌گیری اعتراض داشته باشند.
 محمد بن سلمان پست عالی‌رتبه دیگری را به دست گرفت

در نشست شب گذشته رهبران عربستان فاش شد که محمد بن سلمان یک منصب عالی رتبه‌ دیگر را بر عهده گرفته که قبلا مشخص نبود که چه کسی این منصب را برعهده خواهد گرفت.
انتصابات جدید در دولت ترامپ

دونالد ترامپ، "لیو آیزنبرگ" از حامیان مالی حزب جمهوری خواه آمریکا را به عنوان سفیر جدید در ایتالیا نامزد کرد.
نیکی هیلی: مداخله روسیه در انتخابات آمریکا واضح است

کمی پس از آنکه رئیس جمهوری آمریکا یکبار دیگر درباره مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا به گمانه‌زنی پرداخت، سفیر این کشور در سازمان ملل به صراحت اعلام کرد که روسیه مقصر است.
سوریه اقدام اسرائیل برای برگزاری انتخابات در جولان را رد کرد

وزارت خارجه سوریه با اعلام مخالفت خود با تصمیم اسرائیل برای برگزاری انتخابات آنچه که "شوراهای محلی" سال ۲۰۱۸ در روستاهای جولان خوانده می‌شود، تاکید کرد که جولان بخشی جدایی ناپذیر از خاک سوریه است.
راست‌های افراطی مجارستان حزب سیاسی جدید تشکیل دادند

صدها تن از حامیان جناح راست مجارستان برای تشکیل جنبش سیاسی جدیدی در بوداپست گرد هم آمدند و امید دارند که در انتخابات پارلمانی سال آتی میلادی با دستورکاری که آشکارا حاوی نژادپرستی است، شرکت کنند.
 استعفای رئیس دفتر ملاحظات اخلاقی کاخ سفید به‌دلیل اختلاف با ترامپ

رسانه‌های آمریکایی از استعفای رئیس دفتر ملاحظات اخلاقی کاخ سفید به علت اختلاف با دونالد ترامپ خبر می‌دهند.
دو سوم روس‌ها خواهان ریاست جمهوری مجدد پوتین هستند

در تازه‌ترین نظرسنجی انجام شده ،۶۶ درصد از سوال شوندگان همچنان ولادیمیر پوتین را بهترین گزینه ریاست جمهوری پس از سال ۲۰۱۸ میلادی می‌دانند.
نگرانی وزیر کشور آلمان از مداخله روسیه در انتخابات پارلمانی

وزیر کشور آلمان امروز سه‌شنبه با بیان اینکه انتظار می‌رود روسیه برای نفوذ در انتخابات پارلمانی ۲۴ سپتامبر آلمان تلاش کند، تاکید کرد، اطلاعاتی که طی حمله هکری سال ۲۰۱۵ از پارلمان آلمان به سرقت رفت احتمالا طی هفته‌های آتی منتشر شود.
نیکی هیلی، جانشین احتمالی تیلرسون در وزارت خارجه آمریکا

یک پایگاه آمریکایی گزارش داد که احتمالا ممکن است نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل به دلیل عملکرد نامناسب رکس تیلرسون در وزارت خارجه دولت ترامپ و همچنین اتخاذ مواضع بعضاً مغایر با مواضع رئیس‌جمهور آمریکا از سوی وی، جانشین تیلرسون در وزارت خارجه شود.