امروز : سه شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۳

در لحظه

آخرین اخبار

اخبار ویژه

بازرسان آمریکایی از مسئول سابق کمپین انتخاباتی ترامپ شنود کرده‌اند

شبکه خبری سی.ان.ان گزارش داد، براساس دستور محرمانه دادگاه بازرسان آمریکایی از مسئول کمپین انتخاباتی ترامپ پیش و پس از انتخابات 2016 شنود کرده‌اند.
اخوان المسلمین هیچ انتخاباتی را در مصر به رسمیت نمی‌شناسد

به دنبال حادثه "مسجد فتح" در مصر و متهم شدن تعدادی از اعضای اخوان المسلمین به اعمال خشونت در این حادثه، دادگاه کیفری مصر حکم حبس ابد ۴۳ تن از آنها را صادر کرد. همچنین گروه اخوان المسلمین اعلام کرد، هرگونه انتخاباتی که محمد مرسی در آن حضور نداشته و یا مردم را به مشارکت در آن فرانخواند براساس قانون اساسی باطل است.
همسر نواز شریف برنده کرسی سابق او شد

نتایج غیررسمی نشان می دهد که همسر نواز شریف، نخست‌وزیر پیشین پاکستان که اواخر ژوییه در ارتباط با تحقیقات فساد کناره گیری کرد، برنده یک کرسی مهم در لاهور شده است.
پیروزی مجدد دولت راست‌گرای نروژ در انتخابات پارلمانی

حزب ارنا سولبرگ، نخست وزیر نروژ بار دیگر توانست در انتخابات پارلمانی این کشور با کسب 51 درصد از آرا با اختلاف بسیار کم از حزب کارگر، پیروز انتخابات شود.
انتخابات منطقه‌ای و شورای شهر در روسیه

مردم سراسر روسیه امروز (یکشنبه) در آخرین انتخابات مهم پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ماه مارس به پای صندوق‌های رای رفتند تا اعضای شوراهای محلی و منطقه‌ای و فرمانداران را انتخاب کنند.
 همه‌پرسی استقلال کاتالونیای اسپانیا اول اکتبر برگزار خواهد شد

رئیس دولت منطقه کاتالونیای اسپانیا قانون برگزاری همه پرسی استقلال این ایالت را به امضاء رساند.
احتمال منع حزب اپوزیسیون کامبوج از شرکت در انتخابات

دولت کامبوج اعلام کرد اگر حزب اپوزیسیون اصلی این کشور رهبر خود را که به “خیانت” متهم شده، تغییر ندهد احتمال دارد از شرکت در انتخابات منع شود.
کاتالونیا زمان برگزاری همه‌پرسی استقلال را تایید می‌کند

پیش‌بینی می‌شود کاتالونیا امروز (چهارشنبه) برگزاری همه‌پرسی یکم اکتبر بر سر اعلام استقلال از اسپانیا را تایید کند. دولت اسپانیا این همه‌پرسی را غیر قانونی می‌داند و متعهد شده تا از آن جلوگیری کند.
تبلیغات برگزاری همه‌پرسی استقلال کردستان عراق رسما آغاز شد

کمپین تبلیغاتی برای برگزاری همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق به شکل رسمی از سه‌شنبه آغاز شد و قرار است تا ۲۲ سپتامبر ادامه داشته باشد.
نخست وزیر هند کابینه خود را تغییر داد

نخست وزیر هند که در 20 ماه پایانی دولت خود، برای عمل به وعده‌های انتخاباتی‌اش تحت فشار است در اقدامی برای تسریع پیشرفت‌های دولتش امروز یکشنبه، 9 وزیر جدید را در کابینه خود منصوب کرد.