امروز : شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۸
با موافقت نمایندگان

طرح دوفوریتی شفاف سازی منابع مالی تبلیغات انتخاباتی به کمیسیون شوراها ارجاع شد

نمایندگان مجلس با ارجاع طرح دوفوریت شفاف سازی منابع مالی تبلیغات انتخاباتی به کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها برای بررسی بیشتر موافقت کردند.
طرح دوفوریتی شفاف سازی منابع مالی تبلیغات انتخاباتی به کمیسیون شوراها ارجاع شد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۰ |
کد خبر : ۹۴۸۲ |
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 22 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح دوفوریتی شفاف سازی منابع مالی تبلیغات انتخاباتی با ارجاع مواد باقیمانده این طرح به کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها به منظور بررسی بیشتر با 132 رأی موافق و 46 رأی مخالف از مجموع 221 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، گفت: از آنجایی که نمایندگان پیشنهادات و رفع ابهام بسیاری درخصوص این طرح دارند، بهتر است این طرح به کمیسیون ارجاع شود تا این پیشنهادات در کمیسیون بررسی و اعمال شود.

گفتنی است عباس گودرزی در جریان بررسی این طرح ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش و افرادی که در سانحه سقوط هواپیما و کرمان جان باختند، گفت: اجازه ندهیم این غم سنگین به شکست تبدیل شود، نباید بگذاریم پیروزی بزرگ سپاه تحت الشعاع حادثه تلخ قرار گیرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس ادامه داد: دولت مکلف است در چارچوب قوانین به انگلیس استعمارگر پاسخ دهد تا این کشور از دخالت در امور داخلی ایران دست بردارد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید