امروز : شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۱

در انتخابات اسفند؛ احراز هویت رأی دهندگان الکترونیکی انجام می‌شود

فرماندار کرج گفت: هر کارت ملی فقط یکبار در دستگاه‌های احراز هویت قابل استفاده است و پس از اولین استفاده، همه دستگاه‌ها در سایر شعب اخذ رای در سراسر کشور این کارت را شناسایی می‌کنند که یکبار استفاده شده است.
در انتخابات اسفند؛ احراز هویت رأی دهندگان الکترونیکی انجام می‌شود
شنبه | ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۴ |
کد خبر : ۹۷۵۷ |
انتخابات مجلس یازدهم
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، غفور قاسم‌پور، اظهار کرد: در مجموع ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی و نظارتی بر روند برگزاری انتخابات پیش رو در حوزه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا حضور فعال دارند.

وی ادامه داد: ۲۵۰۰ نفر از این افراد مسئول تامین امنیت انتخابات در ۷۰۴ شعبه اخذ رای در این حوزه هستند.

قاسم‌پور با بیان اینکه در انتخابات امسال به جای لپ‌تاپ و کامپیوتر از دستگاه‌های احراز هویت استفاده می‌شود، گفت: با استفاده از این دستگاه فرآیند احراز هویت رأی‌دهنگان در انتخابات پیش رو به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استفاده از این دستگاه سلامت انتخابات را بالا می برد، توضیح داد: هر کارت ملی فقط یکبار در دستگاه‌های احراز هویت قابل استفاده است و پس از اولین استفاده، همه دستگاه‌ها در سایر شعب اخذ رای در سراسر کشور این کارت را شناسایی می‌کنند که یکبار استفاده شده است.

قاسم پور تصریح کرد: همه این اقدامات در حال انجام است تا زمینه اخذ رای مردم تسهیل شود و اعتماد مردم به سیستم رأی گیری افزایش یابد.

فرماندار کرج گفت: مجریان و بازرسین  انتخابات باید در جهتی حرکت کنند که رأی مردم راحت‌تر اخذ شود و مردم برای رأی دادن مدت زمان کمتری در صف بایستند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید