امروز : سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴

جلودارزاده: امیدواریم به اعتراضات نمایندگان رد صلاحیت‌ شده توجه شود

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از این که اعتراضات به رد صلاحیت نمایندگان و کاندیداهای انتخابات مجلس مورد توجه قرار گیرد، گفت: با توجه به وضعیت موجود چاره‌ای جز ائتلاف در انتخابات آینده باقی نمی‌ماند.
جلودارزاده: امیدواریم به اعتراضات نمایندگان رد صلاحیت‌ شده توجه شود
شنبه | ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۶ |
کد خبر : ۹۵۶۵ |
انتخابات مجلس یازدهم
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سهیلا جلودارزاده، در پیش‌بینی از اضلاع رقابت‌ها در فضای انتخابات ۹۸ گفت: امیدواریم اعتراضات داده شده درباره بررسی صلاحیت‌ها مورد توجه قرار گیرد تا کسانی که حقشان حضور در رقابت‌ها است بتوانند وارد عرصه شوند.

وی افزود: ادای حق، برکت دارد و باعث تثبیت شرایط و نظام می‌شود. اگر حق ادا نشود و پایمال گردد اثرات منفی را به دنبال خواهد داشت. همانطور که رئیس مجلس هم چندی پیش مطرح کرد ما همه نمایندگان رد صلاحیت شده را می‌شناسیم و می‌دانیم که از باب دلسوزی برای نظام و مسلمانی مشکلی ندارند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این که « در این انتخابات ائتلاف‌ها حرف اول را می‌زند» گفت: به دلیل فعال نبودن احزاب آن هم به خاطر مسائل سیاسی و اقتصادی همیشه مجبور به ائتلاف می‌شویم که این ائتلاف ها هم هرازگاهی دستخوش هجمه‌هایی می‌شوند. نتیجه آن که نمی‌توان نمایندگان واقعی مردم را معرفی کرد. تا مادامی که مجلس به این شکل تشکیل شود همیشه مجلس‌های ضعیفی خواهیم داشت که حتی نمی‌تواند حق خود را بگیرد.

جلودارزاده با اشاره به فرموده امام مبنی بر این که زنان باید در مقتدرات اساسی کشور دخالت کنند، افزود: اکنون مجلسِ در راس امور نمی‌تواند در مقتدرات اساسی مملکت دخالت کند هر چه مجلس ضعیف تر باشد مضرات آن هم برای کشور بیشتر می‌شود  نمونه آن در قضیه بنزین است اگر مجلس در جریان بود نرخ گذاری بنزین متناسب با توانایی مردم انجام می‌شد و این حجم از ضرر و زیان را به دنبال نداشت.

به گفته این عضو فراکسیون امید مجلس، در انتخابات آینده به دلیل شرایط موجود ائتلاف های مردمی یا قدرت حاکم حرف اول را می‌زند کما این که چاره‌ای جز ائتلاف نداریم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید