امروز : دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۶
رئیس ستاد انتخابات استان تهران خبر داد

۶۶۵۹ شعبه اخذ رای در استان تهران برای انتخابات دوم اسفند ماه

رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به ضرورت برگزاری انتخابات مطلوب گفت: در انتخابات دوم اسفند ۶۶۵۹ شعبه اخذ رای در استان تهران داریم و۱۸۰ هزار نفر نیروی اجرایی در دوم اسفند با ستاد انتخابات استان تهران همکاری می کنند.
۶۶۵۹ شعبه اخذ رای در استان تهران برای انتخابات دوم اسفند ماه
سه شنبه | ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۲ |
کد خبر : ۹۵۲۵ |
انتخابات مجلس یازدهم
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکرالله حسن بیگی در جلسه شورای اطلاع رسانی استانداری تهران با اشاره به نهایی شدن تعداد شعب اخذ رای در استان تهران اظهار داشت: ۶۶۵۹ شعبه اخذ رای در ۶ حوزه انتخابیه استان تهران داریم.

وی افزود: به لحاظ تعداد بیشترین شعب اخذ رای با ۴۹۵۰ شعبه مربوط به حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و کمترین شعب با ۱۵۴ شعبه به حوزه انتخابیه پاکدشت اختصاص دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: به سبب اینکه دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای خبرگان را در پیش داریم به همین تعداد شعبه اخذ رای برای انتخابات خبرگان‌رهبری در نظر گرفته شده است.

حسن بیگی با اشاره به تعداد نیروهای اجرایی که با ستاد انتخابات استان تهران همکاری می کنند گفت: حدود ۱۸۰ هزار نفر در دوم اسفند با ستاد انتخابات استان تهران همکاری می کنند تا زمینه و شرایط برای برگزاری انتخابات مطلوب و با حضور حداکثری مردم فراهم شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید