امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۷

امیدواریم نیرو‌های انقلاب در انتخابات ۹۸ به یک لیست واحد برسند

سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با بیان اینکه طیف‌های مختلفی در شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب وجود دارند، گفت: امیدواریم نیرو‌های انقلاب در انتخابات ۹۸ به یک لیست واحد برسند که مورد اعتماد و اعتنای همه جریانات و طیف‌های حاضر در آن باشد.
امیدواریم نیرو‌های انقلاب در انتخابات ۹۸ به یک لیست واحد برسند
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۱:۲۶ |
کد خبر : ۹۴۳۵ |
انتخابات مجلس یازدهم
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سید کمال سجادی، درباره فعالیت جامعه اسلامی کارمندان در انتخابات پیش‌رو اظهارداشت: جامعه اسلامی کارمندان یکی از احزاب زیر مجموعه جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری است که اسامی مورد نظر خود را - که مشترک با این جبهه هم بود - برای گنجاندن در لیست شورای ائتلاف ارائه کرده است.

وی ادامه داد: تمام فعالیت‌های جامعه اسلامی کارمندان در انتخابات ۹۸، در قالب جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری که عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شده اند، دنبال می‌شود. با تمام قوا و با همت همه اعضا در سایر دفاتر استانی، رونق بخشی و گرم کردن تنور انتخابات را در دستور کار داریم.
 
سخنگوی جبهه پیروان خط امام(ره) و رهبری با بیان اینکه طیف‌های مختلفی در شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب وجود دارند و همین امر، رسیدن به یک لیست واحد در انتخابات پیش رو را سخت می‌کند، یادآور شد: امیدواریم نیرو‌های انقلاب در انتخابات ۹۸ به یک لیست واحد برسند که مورد اعتماد و اعتنای همه جریانات و طیف‌های حاضر در آن باشد.

دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان در خصوص مشارکت مردمی در انتخابات پیش‌رو نیز عنوان کرد: مردم دغدغه‌هایی نسبت به کارآمدی دولت، معیشت و اشتغال دارند اما همیشه نشان داده‌اند که در شرایط حساس و مهم، پای کار هستند. مطمئن هستیم این دوره از انتخابات نیز با مشارکت بالای مردمی برگزار می‌شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید