امروز : سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۱
رئیس کمیته انتخابات حزب کارگزاران سازندگی خبر داد

حدود ۹۰ نفر از اعضای کارگزاران تایید صلاحیت شده‌اند

رئیس کمیته انتخابات حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه حزب در حال پایش و ارزیابی داوطلبانی است که هیات‌های اجرایی آنها را تایید صلاحیت کرده است، گفت: حدود ۹۰ نفر از اعضای حزب در سراسر کشور توسط هیات‌های اجرایی تایید صلاحیت شده اند.
حدود ۹۰ نفر از اعضای کارگزاران تایید صلاحیت شده‌اند
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۰۹:۵۴ |
کد خبر : ۹۳۷۰ |
انتخابات مجلس یازدهم
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، یدالله طاهرنژاد، با اشاره به فعالیت انتخاباتی اخیر حزب کارگزاران سازندگی اظهار کرد: پیش از شروع ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس، حزب در تلاش بود تا کسانی که ظرفیت کافی را برای حضور در انتخابات دارند، تشویق به ثبت نام کند.

وی ادامه داد: حزب در حال پایش و ارزیابی داوطلبانی است که هیات‌های اجرایی آنها را تایید صلاحیت کرده است و همچنان منتظر تایید صلاحیت کسانی است که در مرحله اول هیات‌های اجرایی آنها را تایید صلاحیت نکرد.

این فعال سیاسی اعلام کرد که بعد از اعلام نتایج نهایی تایید صلاحیت‌ها، استان به استان بررسی می کنیم تا داوطلبان تایید صلاحیت شده را برای تبلیغات انتخاباتی آماده کنیم.

طاهرنژاد در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از اعضای حزب کارگزاران در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند، گفت: حدود ۹۰ نفر از اعضای حزب در سراسر کشور توسط هیات‌های اجرایی تایید صلاحیت شده اند.

وی در پایان درباره امکان همکاری حزب کارگزاران در انتخابات مجلس با شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان تصریح کرد: تلاش ما این است که در قالب شورای عالی سیاستگذاری، لیست واحدی را برای انتخابات ارائه کنیم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید