امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳

انصراف ۲۴ همدانی از کاندیداتوری مجلس

دبیر ستاد انتخابات استان همدان از انصراف ۲۴ کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد و گفت: از ۴۳۹ کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۴ نفر انصراف دادند.
انصراف ۲۴ همدانی از کاندیداتوری مجلس
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۵ |
کد خبر : ۹۲۶۲ |
انتخابات مجلس یازدهم

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، ابوالقاسم الماسی، با بیان اینکه در استان همدان ۴۳۹ نفر برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندیدا شده بودند، اظهار کرد: تا روز گذشته ۲۴ نفر از این افراد انصراف داده‌اند.

وی درباره علت انصراف این کاندیداها، یادآور شد: انگیزه‌ها متفاوت است و بنده علت دقیق انصراف این افراد را نمی‌دانم، ممکن است برخی توان ادامه و حضور در انتخابات را نداشته و یا به علت مشکلاتی از کاندیداتوری کنار کشیده باشند.

الماسی افزود: در حوزه انتخابیه شهرستان همدان از ۱۳۹ نفر کاندیدای مجلس شورای اسلامی هشت نفر، در حوزه انتخابیه ملایر از ۷۱ کاندیدا پنج نفر، در نهاوند از ۴۲ کاندیدا دو نفر، در تویسرکان از ۲۹ کاندیدا یک نفر، در شهرستان رزن از ۴۵ کاندیدا دو نفر و در اسدآباد از ۳۳ کاندیدا شش نفر انصراف داده‌اند.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان یادآورشد: از ۲۴ کاندیدای انصراف داده سه نفر خانم بوده که دو نفر از آنها در حوزه انتخابیه ملایر و یک نفر در حوزه انتخابیه همدان بوده است.

الماسی در پایان با تأکید بر اینکه ما حق هیچ گونه دخالتی در انتخابات و یا انصراف افراد نداریم، خاطرنشان کرد: انصراف از انتخابات در مراحل مختلفی ممکن است رخ دهد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید