امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۶

انتخاب معتمدین اجرایی انتخابات مجلس در شهرستان اصفهان

فرماندار اصفهان گفت: انتخابات، تجلی حضور مردم و تعیین سرنوشت خودشان است و از نقش و جایگاه والایی در پیشبرد امور و حل مسائل و مشکلات جامعه در ابعاد مختلف برخوردار است.
انتخاب معتمدین اجرایی انتخابات مجلس در شهرستان اصفهان
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۵ |
کد خبر : ۹۲۵۸ |
انتخابات مجلس یازدهم
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مشارکت حداکثری مردم در عرصه های مختلف بالاخص انتخابات باعث حفظ و تقویت نظام و کشور شده و آن را در مقابل توطئه های شوم دشمنان بیمه می کند.

فرماندار اصفهان با اشاره به موادی از قانون انتخابات کشور در خصوص انتخاب معتمدین هیأت اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: پس از رأی گیری و اکثریت نسبی آراء، از بین ۳۰ نفر معتمد هیأت اجرایی، ۸ نفر به عنوان اعضای اصلی معتمدین هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان اصفهان و ۵ نفر نیز به عنوان اعضای علی البدل، انتخاب می شوند که نسبت به بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان اقدام خواهند کرد.

سیستانی با بیان اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی، یکی از مهمترین و اصلی ترین کانون های تصمیم گیری و تأثیرگذار در همه امور کشور است، گفت: انتخابات، تجلی حضور مردم و تعیین سرنوشت خودشان است و از نقش و جایگاه والایی در پیشبرد امور و حل مسائل و مشکلات جامعه در ابعاد مختلف برخوردار است.

پس از رأی گیری آقایان حسین آذین، هاشم امینی، محمد صافی، سید جمال الدین صمصام شریعت، مهدی فوقی، سید اصغر مستولی زاده، عبداله کوپایی و عبدالحسین ملایی به عنوان معتمدین اصلی و آقایان اصغر برشان، غلامرضا خطابخش، سیدرضا حکیم فعال، سید جواد منصوری و مصطفی حافظی صفت به عنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخابات یازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید