امروز : سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۸

استاندار پیشین تهران: انفرادی آمده‌ام

استاندار پیشین تهران اظهار کرد: کاملا به صورت انفرادی اقدام به ثبت‌نام در انتخابات مجلس کردم و با هیچ فرد یا گروهی مشورت نکردم اما اینکه در آینده چه صحبت‌هایی مطرح می‌شود و چه پیشنهاداتی داده خواهد شد، امکان هر چیزی وجود دارد.
استاندار پیشین تهران: انفرادی آمده‌ام
شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۲ |
کد خبر : ۹۱۸۲ |
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمد مقیمی استاندار پیشین تهران که برای ثبت‌نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فرمانداری تهران حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران درباره علت حضور خود در انتخابات گفت: بنده کاملا به صورت انفرادی اقدام به ثبت‌نام در انتخابات مجلس کردم و با هیچ فرد یا گروهی مشورت نکردم، اما اینکه در آینده چه صحبت‌هایی مطرح می‌شود و چه پیشنهاداتی داده خواهد شد، امکان هر چیزی وجود دارد.

وی درباره شلوغی‌های اخیر و امکان قهر مردم با صندوق رأی اظهار کرد: حضور در انتخابات با رأی دادن جزو حقوق مردم است و مردم همیشه به نحو مطلوب و شایسته از حقوقشان استفاده می‌کنند.

استاندار پیشین تهران ادامه داد: برخی اوقات مسائل و مشکلاتی به وجود می‌آید که در این مواقع باید افراد تاثیرگذار و مسئول با مردم صحبت کنند. صندوق رأی متعلق به مردم است و نباید به هیچ وجه مردم از این حق خود کوتاه بیایند.

وی در پایان درباره عملکرد مجلس دهم نیز خاطرنشان کرد: این مجلس در بعد نظارتی خیلی بیشتر می‌توانست موثرتر عمل کند و می‌توانست جلوی بسیاری از مشکلاتی که امروز پیش آمده را بگیرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید