امروز : پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱

نقش رسانه‌ها به‌عنوان بازوی توانمند ستاد انتخابات بی‌بدیل است

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات استان قزوین با تأکید بر نقش مؤثر اصحاب رسانه به‌عنوان بازوی بی‌بدیل و توانمند ستاد انتخابات در ایجاد شور انتخاباتی، گفت: کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات استان قزوین، آماده است مقالاتی را از نخبگان و اصحاب قلم در زمینه نقش مردم در ایجاد شور انتخاباتی دریافت کرده و در رسانه‌های استان یا پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری درج کند.
نقش رسانه‌ها به‌عنوان بازوی توانمند ستاد انتخابات بی‌بدیل است
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۳ |
کد خبر : ۸۸۱۷ |
انتخابات مجلس یازدهم
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، سید حسین بی‌نیاز - رئیس کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات استان قزوین - صبح امروز (۲۹ مهر) در نشست این کمیته در استانداری قزوین بیان کرد: همواره انتخابات در کشور ایران اسلامی از اهمیت و حساسیت زیادی برخوردار بوده ولی در شرایط اقتصادی کنونی، اهمیت آن بسیار بیشتر شده است.

بی‌نیاز افزود: انتخابات، عرصه بروز و ظهور مشارکت مردم در تعیین سرنوشت اجتماعی و سیاسی کشور است و علیرغم توطئه و دسیسه‌های دشمنان، همواره شاهد برگزاری انتخابات سالم و قانونمند در کشور بوده‌ایم.

وی اضافه کرد: برخلاف شایعه‌پراکنی دشمنان که به دلیل مشکلات اقتصادی قصد دارند مردم را از حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دلسرد کنند، قطعاً مانند همیشه مردم پای کار آمده و در این دوره از انتخابات نیز با مشارکت حداکثری خود حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی به‌موقع، سریع و صحیح ازجمله اقدامات ضروری در برگزاری انتخابات بوده و در این راستا کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات استان، اطلاع‌رسانی به‌موقع و شفاف‌سازی در عرصه انتخابات را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: در این راستا باید دستگاه‌های عضو کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات استان، ضمن شفاف‌سازی فرایند انتخابات، موجبات جلب اعتماد عمومی را فراهم کنند.

بی‌نیاز تصریح کرد: از شخصیت‌ها، داوطلبان، نامزدها و طرفداران آن‌ها نیز دعوت می‌شود که با توجه به فرهنگ غنی و اخلاق اسلامی تلاش کنند تا انتخابات سالم و بی حاشیه‌ای در استان برگزار شود.

این مسئول با تأکید بر نقش مؤثر اصحاب رسانه در ایجاد شور انتخاباتی و به‌عنوان بازوی بی‌بدیل و توانمند ستاد انتخابات، افزود: کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات استان، آماده است مقالاتی را از نخبگان و اصحاب قلم در زمینه نقش مردم در ایجاد شور انتخاباتی دریافت کرده و در رسانه‌های استان یا پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری درج کند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید